תפריט

שירותי ניקיון לפני אכלוס – ניקיון דירה לפני כניסה

כניסה לדירה חדשה זו שמחה גדולה. במשך חודשים הדיירים מתרוצצים במשימות שונות כמו בחירת ארונות מטבח, ריצוף, פרקטים ועוד. התיאום בין כל קבלני המשנה אינו משימה קלה אך בסופו של דבר כל העבודות מסתיימות ואפשר לתכנן את מועד אכלוס הדירה.

מצבה של הדירה נראה בכי רע, יש בה הרבה מאד אשפה והיא מאד מלוכלכת. ניקיון דירה לפני כניסה הוא מאסיבי וקשה מאד פיזית ולכן רוב הלקוחות מעדיפים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אמינה ומנוסה שתבצע את עבודת הניקיון בדירה לאורכה ולרוחבה.

לשירותי ניקיון לפני אכלוס יש ידע וניסיון רב בכל הקשור לניקוי דירה באופן יסודי, קיימת תוכנית מסודרת מהי שיטת העבודה, מה מנקים בתחילת הדרך ומה לאחר מכן. מכיוון שמדובר בניקיון ראשוני שהוא אקוטי משתמשים בחומרי ניקוי בטיב מעולה שהוכיחו עצמם כיעילים בפרויקטים קודמים.

המטלות של חברת הניקיון

המטלות של חברת הניקיון מתחילות בפינוי כל האשפה והלכלוך שנותרו בדירה אחרי העבודות של הקבלנים השונים, הטייחים, הצבעים, הרצפים, אנשי הצנרת, הנגרים ורבים אחרים. אם מדובר בכמות גדולה של פסולת, מרכזים אותה במכולה המיועדת לפינוי פסולת בניין ומפנים את התכולה לאתר פסולת מורשה בהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה.

בשלב השני של ניקיון דירה לפני כניסה, עובדי הניקיון עוברים על כל אחד מחדרי הילדים, חדר השינה וחדר העבודה. ומנקים בכל חדר באופן יסודי את החלונות ואת התריסים, המשקופים והדלתות, הארונות השונים, שואבים באמצעות שואב אבק בעל כושר יניקה רציני את כל הריהוט ואת כל השטיחים ומבצעים שטיפה מאסיבית של הריצוף או הפרקט.

בחדרי האמבטיה מנקים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים את האמבטיה או הג'קוזי, כל הכולים הסניטריים, ארון האמבטיה, החלונות הדלתות, אריחי הקרמיקה וכל פריט אחר הקיים בחדרי הרחצה.

כאשר מדובר על שירותי ניקיון לפני אכלוס, המטבח מקבל תשומת לב מיוחדת. מנקים היטב את כל הארונות הן בחלק החיצוני והן בחלק הפנימי כולל את שטחי האחסון באי. מפרקים את המגירות ומנקים אותן מכל הכיוונים, מקרצפים את כיור המטבח ואת משטחי השיש הממוקמים מעל ארונות המטבח התחתונים ומעל האי. בנוסף לכך מצחצחים את אריחי הקרמיקה הממוקמים בין הארונות ואת כל המכשור החשמלי שהותקן במטבח כמו התנור הכיריים והמקרר.

החדר האחרון שבו מתבצע טיפול מסיבי הוא הסלון. מנקים את כל הציוד הקיים בו כמו הטלוויזיה וכל מכשור הנוסף הקיים בו. שואבים אבק מהריהוט החדש, השטיחים והווילונות. לאחר מכן מנקים היטב את רצפת חדר המגורים באמצעות חומרים מיוחדים שסופחים את הסגסוגת שנותרה על אריחי הקרמיקה.

ליטוש המרצפות ברחבי הבית

כשכל הבית נקי, נותר לבצע את השלב הסופי והוא ליטוש של המרצפות. באמצעות מכונת ליטוש שקיימות בה מברשות ייחודיות, עוברים ממרצפת למרצפת ומנקים כל אחת באופן מאסיבי. בשיטה זו מסירים את כל השאריות שנותרו על האריחים כמו בטון, נסורת, חומרי איטום, סיליקון וכל חומר אחר שבוצע בו שימוש בעת הקמת הדירה. מכונת הליטוש מבצעת עבודה מאד יסודית ובסיום אפשר לראות את המשטח כולו נקי, מבריק ומצוחצח.

התוצאה הסופית – בית מבריק

כאשר מדובר על ניקיון דירה לפני כניסה, כשרואים את הדירה לאחר הניקיון היסודי קשה להאמין שכמה שעות קודם לכן שררה בדירה אנדרלמוסיה עצומה ותוך פרק זמן קצר בעבודה מתוכננת, מאומצת וקפדנית, הדירה נראית נפלא. מפקח של חברת הניקיון בוחן את עבודת הניקיון שבוצעה במקום, מאשר שהכל נקי או מבקש מהעובדים לנקות שוב במיקום מסוים שהתוצאה שבו אינה מושלמת.

 בתום העבודות הרבות, הדירה ערוכה ומוכנה לקלוט את הציוד ואת הדיירים בדירתם החדשה.