תפריט

ניקיון דירה לפני אכלוס

כניסה לדירה חדשה זו שמחה גדולה. במשך חודשים הדיירים מתרוצצים במשימות שונות כמו בחירת ארונות מטבח, ריצוף, פרקטים ועוד. התיאום בין כל קבלני המשנה אינו משימה קלה אך בסופו של דבר כל העבודות מסתיימות ואפשר לתכנן את מועד אכלוס הדירה.

מצבה של הדירה נראה בכי רע, יש בה הרבה מאד אשפה והיא מאד מלוכלכת. ניקיון דירה לפני כניסה הוא מאסיבי וקשה מאד פיזית ולכן רוב הלקוחות מעדיפים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אמינה ומנוסה שתבצע את עבודת הניקיון בדירה לאורכה ולרוחבה.

לשירותי ניקיון לפני אכלוס יש ידע וניסיון רב בכל הקשור לניקוי דירה באופן יסודי, קיימת תוכנית מסודרת מהי שיטת העבודה, מה מנקים בתחילת הדרך ומה לאחר מכן. מכיוון שמדובר בניקיון ראשוני שהוא אקוטי משתמשים בחומרי ניקוי בטיב מעולה שהוכיחו עצמם כיעילים בפרויקטים קודמים.

הלכתם, עברתם בין פרויקט לפרויקט, עשיתם סקר שוק על אינספור קבלנים עד שהחלטתם על הפרויקט שיגשים את חלומכם לבית בישראל. כעת, קיבלתם את המפתח ואתם צפויים לעבור לבית שלכם, בית בו תגדלו את ילדכם, תצברו חוויות בקיצור מקום משלכם. לפני שאתם נכנסים, ממקמים את הרהיטים, את התמונות והחפצים האישיים שלכם, אתם חייבים לבצע ניקיון דירה לפני אכלוס.

המטלות של חברת הניקיון

המטלות של חברת הניקיון מתחילות בפינוי כל האשפה והלכלוך שנותרו בדירה אחרי העבודות של הקבלנים השונים, הטייחים, הצבעים, הרצפים, אנשי הצנרת, הנגרים ורבים אחרים. אם מדובר בכמות גדולה של פסולת, מרכזים אותה במכולה המיועדת לפינוי פסולת בניין ומפנים את התכולה לאתר פסולת מורשה בהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה.

בשלב השני של ניקיון דירה לפני כניסה, עובדי הניקיון עוברים על כל אחד מחדרי הילדים, חדר השינה וחדר העבודה. ומנקים בכל חדר באופן יסודי את החלונות ואת התריסים, המשקופים והדלתות, הארונות השונים, שואבים באמצעות שואב אבק בעל כושר יניקה רציני את כל הריהוט ואת כל השטיחים ומבצעים שטיפה מאסיבית של הריצוף או הפרקט.

בחדרי האמבטיה מנקים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים את האמבטיה או הג’קוזי, כל הכולים הסניטריים, ארון האמבטיה, החלונות הדלתות, אריחי הקרמיקה וכל פריט אחר הקיים בחדרי הרחצה.

כאשר מדובר על שירותי ניקיון לפני אכלוס, המטבח מקבל תשומת לב מיוחדת. מנקים היטב את כל הארונות הן בחלק החיצוני והן בחלק הפנימי כולל את שטחי האחסון באי. מפרקים את המגירות ומנקים אותן מכל הכיוונים, מקרצפים את כיור המטבח ואת משטחי השיש הממוקמים מעל ארונות המטבח התחתונים ומעל האי. בנוסף לכך מצחצחים את אריחי הקרמיקה הממוקמים בין הארונות ואת כל המכשור החשמלי שהותקן במטבח כמו התנור הכיריים והמקרר.

החדר האחרון שבו מתבצע טיפול מסיבי הוא הסלון. מנקים את כל הציוד הקיים בו כמו הטלוויזיה וכל מכשור הנוסף הקיים בו. שואבים אבק מהריהוט החדש, השטיחים והווילונות. לאחר מכן מנקים היטב את רצפת חדר המגורים באמצעות חומרים מיוחדים שסופחים את הסגסוגת שנותרה על אריחי הקרמיקה.

איך נראית דירה לפני אכלוס?

ובכן, זה די דומה לדירה אחרי שיפוץ. לא מעט בלאגן, אבק, לכלוך, שאריות של טיח וצבע בכל מקום. כדי שדירה שכזו תהיה מבריקה עם ריח של חדש ונקי בדיוק כמו שאתם חולמים, חייבים לנקות אותה בצורה יסודית.

מדוע כדאי להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בניקיון דירה לפני אכלוס

פרט לנושא הניקיון, מעבר דירה מביא איתו עוד לא מעט סידורים להם עלינו לדאוג. ההובלה עצמה, הפריקה, קניה של רהיטים, מוצרי חשמל, כלים ואביזרים חדשים לבית, דאגה לילדים בתקופה הזו, עדכון של הגורמים הרלוונטיים ולפעמים גם התאקלמות במקום עבודה ובתי ספר חדשים. לכן, לפחות את עניין הניקיון, שזה משהו שאתם ממש לא חייבים לעשות בעצמכם, כדאי להוריד מכם. חברה מקצועית תחסוך לכם זמן יקר, אנרגיה ודאגות, תאפשר לכם להיכנס לדירה מבריקה על כך המשתמע מכך.

ניקיון דירה לפני אכלוס

ניקיון דירה לפני אכלוס – מה זה כולל?

כמובן שאנחנו מתאימים את תהליך הניקיון לצרכים שלכם ושל הדירה אבל בגדול, אלו השירותים הפופולאריים בתהליך של ניקיון דירה לפני אכלוס שלה:

  • ניקיון של כל האבק מהמרצפות, הארונות, הקרמיקות והמשטחים
  • ניקיון של השיש במטבח והחיפויים
  • ניקיון יסודי של הפאנלים
  • ניקיון תריסים, מסילות וחלונות
  • הסרת שאריות של צבע וטיח
  • ניקיון יסודי של ארונות בכל החללים בבית
  • ניקיון מזגנים
  • פוליש וניקיון של הרצפה או חידוש שלה
  • ניקיון דלתות
  • ניקיון יסודי של חדרי האמבטיה והשירותים לרבות מקלחונים, אמבטיות, מגירות, ארונות אחסון, מראות, אסלות, חרסינות, כלים סניטריים וכדומה

מחפשים חברה המתמחה בניקיון דירה לפני אכלוס? הגעתם למקום הנכון! חברת צח שירותי פוליש וניקיון בעל ניסיון של שנים רבות בתחום ניקיון מבנים, ניקיון דירות ובתים פרטיים ומקפידה לעשות שימוש במכשור מתקדם בתחום הניקיון, מכונות חדשנים לצד שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים עם תו תקן, ללא כימיקלים.

לקבלת מידע נוסף לגבי ניקיון דירה מקבלן או ניקיון דירה אחרי שיפוץ צלצלו למספר 1800-68-68-67 או השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנו נשמח להתאים לכם תהליך ניקיון בהתאם לצרכים האישיים שלכם ומאפייני הדירה אליה אתם נכנסים.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך