תפריט

ניקיון בתים חדשים

מי מכם אשר כבר עבר אל בית חדש, יודע כי על אף שמדובר בנכס שמעולם לא התגוררו בו, הרי שהוא לא מוכן למגורים מבלי שבוצע בו ניקיון יסודי. בין אם מדובר בבית ששיפצתם לבד ובין אם מדובר בבית שקיבלתם ישירות מהקבלן, הרי שהנכס מלא בשאריות של חומרי עבודה, אבק, טיח וטיט, שאריות של נסורת בארונות המטבח, תריסים וחלונות הנזקקים להברקה וכמובן חדר שירותים ורחצה בהם יש צורך לבצע פעולת חיטוי איכותית. מאחר ולא תוכלו לבצע את כל העבודה בכוחות עצמכם, חברת ניקיון מקצועית תוכל לספק לכם שירותי ניקיון בתים חדשים על הצד הטוב ביותר, ובאופן מהיר כך שיתאפשר לכם להיכנס במהירות אל משכנכם החדש.

למה צריך לנקות בתים חדשים?

המילה "חדש" כאשר מדובר בבית עלולה לבלבל ואף ליצור רושם כי מדובר בחלל מבריק ומוכן למגורים. האמת היא, וכל מי שכבר עבר אל בית חדש יודע זאת, כי ללא ניקיון בתים חדשים שהוא יסודי, לא תוכלו להעביר את החפצים שלכם. שאריות של חומרי עבודה ואנשי עבודה ניכרים בכל פרט ופרט בבית, החל מהחלונות ועד לדלתות, מחדרי השירותים ועד לארונות המטבח והרצפה. מאחר ולא מספיק להעביר סמרטוט על מנת לקבל חלל נקי, יש צורך בפעולת ניקיון יסודית, המצריכה גם ידע ויכולת פיזית.

איך מנקים בתים חדשים?

ניקיון בתים חדשים כולל מספר שלבים קריטיים, אשר נעשים בתהליכים, בכדי לספק תוצאה איכותית. ראשית, יש להוציא מתוך הבית את כל שאריות העבודה שהשאירו אחריהם הפועלים, בין אם מכליי צבע ישנים, שקיות, ברגים קטנים, חוטי חשמל, נסורת מארונות המטבח ועוד. השלב הבא יתמקד בגירוד של כל שאריות הצבע והטיח שנדבק אל הרצפות. השלב הבא יהיה הברקה וחיטוי של כל האלמנטים בבית, החל מחדרי הרחצה והשינה, הארונות, ארונות המטבח, דלתות, תריסים, חלונות ומרפסת. השלב האחרון, כאשר כל האלמנטים כבר נקיים, הינו ניקיון של הרצפה.

מי מנקה בתים חדשים?

נכון, ייתכן ותוכלו לנקות את הבית החדש שלכם בכוחות עצמכם, אך יהיה עליכם לבקש עזרה מחברים וכמובן לקחת בחשבון כי התוצאה לא תהייה איכותית ומקצועית. האופציה הנוחה והבטוחה ביותר לקבל בית חדש ונקי היא באמצעות חברת ניקיון בתים חדשים אשר תוכל להעמיד לרשותכם חומרי ניקוי איכותיים, אביזרי ניקוי מקצועיים וכמובן צוות מקצועי ומיומן שישתלט על הלכלוך ושאריות הבנייה ויספק לכם בית מוכן ונעים למגורים תוך מספר שעות.

איך לבחור חברת ניקיון?

על מנת שתוכלו להיות בטוחים בתוצאה של פעולת הניקיון, כדאי ומומלץ לבחור בחברת ניקיון מקצועית אשר יש לה וותק רב שנים בתחום ניקיון בתים חדשים. יש לוודא כי אתם מקבלים מספר אנשים צוות אשר יגיעו לבצע את פעולת הניקיון בזמן שנוח לכם. חשוב לבדוק כי שעות העבודה מוגדרות מראש, כמו גם המחיר. וכמובן, לבדוק מה בדיוק כולל המחיר, האם הוא כולל גם חומרי ניקיון וציוד ניקיון.

ניקיון בתים חדשים באמצעות חברת ניקיון מקצועית תבטיח לכם בית נקי, מבריק ומוכן למעבר מידי. אל תתפשרו על שירות איכותי ומקצועי כאשר מדובר על הבית שלכם ועל סביבת המגורים שלכם – ניקיון של בתים חדשים הינו קריטי לסביבה נעימה ובטוחה.