תפריט

חברת ניקיון בתי ספר

חברת ניקיון בתי ספר

ביצוע עבודות ניקיון בבתי ספר זאת אחריות גדולה כלפי התלמידים, הצוות החינוכי וההורים. התלמידים והצוותים החינוכיים נמצאים בכל יום שעות רבות בבית הספר ולכן חשוב שהם ישהו בחדרים נקיים וללא אבק ויתפנו בחדרי שירותים נקיים והיגייניים.

חברת ניקיון עושה כל שניתן כדי לרצות את הגורמים הללו ועובדיה מבצעים עבודה נרחבת בכל אחד מבתי הספר כדי שהתלמידים והצוות החינוכי ייהנו מתחושה נעימה המתקרבת לאווירה של בית.

ניקיון בבתי ספר

ניקיון בבתי ספר מתבצע בדרך כלל בתום שעות הלימודים. עובדי הניקיון מגיעים לכל אחת מהכיתות, מרימים מעל השולחנות כיסאות בודדים שהתלמידים שכחו להרים ומנקים באופן יסודי את כל המתחם. הם מנקים ומקרצפים את השולחנות, הכיסאות, הלוח, הציוד וכל פריט אחר הקיים בכיתה. אוספים את כל הפסולת הקיימת בכל כיתה כמו שאריות של מזון, שקיות ניילון, בוץ שנדבק לנעליים ונשאר על רצפת הכיתה ועוד. לאחר עבודה זו, כשכל המרחב נקי מבצעים ניקיון יסודי של הריצוף תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומיוחדים.

כך עוברים צוותי הניקיון על פני כל כיתות בית הספר מקומת הכניסה עד הקומה האחרונה ומבצעים עבודה זהה בכל אחת מהכיתות כך שכולן נקיות ומצוחצחות. העבודה מתבצעת בגדלים שונים של בתי ספר המכילים לדוגמה קומה אחת, שתיים או שלוש קומות. הניסיון המקצועי שלנו הוא בבתי ספר יסודיים ממלכתיים, ממלכתיים דתיים, חרדים ועוד, כמו כן, בחטיבות ביניים ובבתי הספר התיכוניים בערים השונות.

 בשלב שני, מנקים באופן יסודי את חדרי המורים בקומות השונות, הספרייה, המעבדות, כיתות המחשבים, חדר המנהלת וחדרי הצוות כמו היועצות החינוכיות ורכזות השכבה. הפרוזדורים הרחבים והארוכים בכל הקומות זוכים לשטיפה מסיבית אשר בה מנקים את כל האריחים באמצעות חומרים איכותיים וייעודיים. תלמידי בית הספר הן הוותיקים והן הצעירים נהנים לראות תמונה כה יפה ומבריקה של רצפת חלל בית הספר.

השלב הבא הוא ניקיון יסודי באמצעות אקונומיקה וחומרי חיטוי נוספים של חדרי השירותים המשויכים לבנים, לבנות, לנכים ולצוות המורים. עובדי הניקיון מקרצפים את הכלים הסניטריים, את הדלתות והמחיצות שנבנו בין חדרי השירותים אצל הבנות, אצל הבנים ובחדרי השירותים המיועדים לצוות המורים וסגל החינוך. כשהחדרים נקיים העובדים מותירים גם תרסיס ריחני המתיז כמות מדודה של רסיסי ריח בכל פרק זמן קצוב וכך נעים מאד להיכנס לשירותים.

עובדי התחזוקה דואגים למלא את המלאי הנחוץ של נייר הטואלט, הסבון הנוזלי לשטיפת הידיים והניירות הבדידים לניגוב הידיים כך שיהיה מלאי מספיק התואם את הצריכה היום יומית עבור יום המחרת.

תחזוקה כללית בבית הספר

במסגרת ניקיון בתי ספר, מבצעים עובדי הניקיון גם פעולות ניקיון כלליות כמו שטיפת המדרגות מהקומה הגבוהה ביותר ועד המרתף. שטיפה מסיבית של כל הפרוזדורים בכל הקומות. ניקיון יסודי אחד לתקופה של חלונות, דלתות, מעקות ומשקופים בכל הקומות, פינוי של כל פחי הזבל בכל הקומות והתקנת שקיות ניילון חדשות בכל אחד מהפחים לקליטת האשפה בהמשך.

בנוסף לכך, אחראים עובדי הניקיון גם על הגינה הממוקמת סביב בית הספר. הם שולפים את העשבים השוטים, מטפחים את הנראות הכללית של הגינה, משקים את הצמחים, העצים והפרחים. ושותים פרחים, צמחייה או עצים חדשים כדי לעבות את הריאה הירוקה בתוך תחומי בית הספר.

בנוסף לכך הם דואגים שכל שבילי הגישה הקיימים בין השערים השונים, יהיו נקיים מעלים או פסולת כך שהילדים יוכלו לנוע במהירות ממקום למקום בתוך תחומי בית הספר.