תפריט

שירותי ניקיון לחדרים רטובים

שירותי ניקיון לחדרים רטובים

החדרים הרטובים בבית הם חדרי האמבטיה והשירותים מצריכים שיטות שונות לניקוי יסודי שלהם להבדיל משאר חלקי הבית.

הסיבה העיקרית לכך היא שעקב השימוש במים ובעיקר במים חמים, המקומות הללו מייצרים לחות רבה. חשוב לנתב לחות זו החוצה באמצעות מאוורר ופתיחת הדלתות והחלונות כדי שלא יהיו לכך השלכות עתידיות. לחות שנשארת בחדר רחצה סגור עלולה לגרור התפתחות של עובש או פטריות שהן מסוכנות לבריאותם של הדיירים ובמיוחד של הילדים והמבוגרים.

שיטת הניקיון בחדרי הרחצה

ברוב המקרים בני הבית מנקים ומחטאים כמעט מדי יום את החדרים הללו ובמיוחד את האסלות, הברזים והכיורים שבהם נעשה שימוש נרחב כדי לשמור על היגיינה ועל תנאים סניטרים נאותים ללא הצטברות של חיידקים שיזיקו לבני הבית ולאורחים. מעבר לכך, מבצעים בדרך כלל ניקיון יסודי אחת לשבוע.

חברת ניקיון רואה חשיבות רבה בניקיון מסיבי של החדרים הרטובים ולכן עובדיה משתמשים בחומרי חיטוי וניקיון מהטובים ביותר הקיימים בשוק ובתום הליך הניקיון הם מצפים כל אחד מהכלים הסניטריים בשכבת מגן כך שיהיה לכך אפקט לאורך זמן.

מנקים את האמבטיות או הג'קוזי הקיימים בבית, כיורים, אסלות ומכלי הדחה גלויים או נסתרים בכל חדרי הרחצה והשירותים. בנוסף לכך מנקים את האריחים שהודבקו על כל הקירות. בחדרי האמבטיה המכילים מקלחונים, מנקים אותם היטב באמצעות אקונומיקה כיוון שמצטבר לעתים עובש לאורך הדלתות. עוברים על כל הפינות ומקרצפים מעל הדלתות של המקלחון וגם בתוך הגומי הארוך וזאת כדי להסיר כל לכלוך וכל הצטברות של עובש בתחילת הדרך.

אם נתקלים במיקומים שיש בהם חלודה, קורוזיה או אבנית, מבצעים ניקיון ייעודי כדי לטפל בכך באופן שורשי. המטרה היא לעשות כל שניתן כדי שהן לא יופיעו שוב.

עובדי חברת הניקיון מנוסים מאד בעבודה בחדרים רטובים, הם ערים לכל מצב בעייתי ומטפלים בו באופן יסודי מתוך האחריות לדיירי הבית. אחת לתקופה הם מבצעים ניקיון יסודי של אריחי הקיר, הרצפה והפנלים. בין אריח לאריח אפשר לראות לעתים עובש שחור וגם בין הפאנלים. הפתרון הוא קרצוף של כל החריצים הללו עד שהכול יהיה לבן וצח.

כדי להעניק שירות יוצא דופן ללקוחות, מבצעים זאת עובדים מיומנים בתחום הטיפול בחדרים רטובים. בנוסף לכך בתום הפרויקט מגיע למקום מפקח מטעם חברת הניקיון ובוחן באופן מקצועי את העבודה שבוצעה. אם יש לו השגה על מיקום מסוים שהעבודה בו לא בוצעה כיאות, העובדים יטפלו במיקום זה פעם נוספת עד שכל השטח יהיה נקי, מחוטא ומבריק.

חדרים רטובים במקומות עבודה

ניקיון במקומות העבודה מתבצע בדרך מיוחדת כיוון שלהבדיל מבתים שבהם גרים כמות ספציפית של אנשים קבועים, כאן מדובר בכמות גדולה מאד של עובדים ואורחים ולכן השמירה על ההיגיינה צריכה להיות הרבה יותר קפדנית רוחבית ולעתים תכופות.

משתמשים בחומרי ניקוי וחיטוי מעולים בלבד, הניקיון מתבצע אחת ליום או כמה פעמים ביום בהתאם לכמות תאי השירותים ולגודלם של המשרדים שמוענק השירות.

מנקים את האסלות על כל רובדיהם, מקפידים על כל נקודה ונקודה, שוטפים היטב את הכיורים, מנקים את המחיצות בין תאי השירותים, את הדלתות ובמיוחד את הידיות והפרזולים האחרים לאור המגע הרב של המגיעים לחדרי השירותים.

בנוסף לכך מקפידים אנשי התחזוקה על כך שיהיו במקום מלאי נאות של גלילי נייר טואלט, סבון נוזלי בתוך המתקנים המיועדים לכך, נייר לניגוב ידיים וסוללות מילוי בתוך מתקני הריחות. גם במקומות העבודה המפקח בוחן ומאשר את העבודה הקפדנית שבוצעה.