תפריט

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות – כיף לבוא הביתה

חדר המדרגות הוא החלל הראשון שהדיירים והמבקרים בבניין רואים. במידה שחדר המדרגות אינו נקי ומטופח, עשויים הדיירים וכל מי שמגיע לבניין להרגיש חוסר נוחות. מעבר לזאת, הצטברות של לכלוך ואבק בחדר המדרגות עלולים לגרום לבעיות רפואיות. בניגוד לכך – חדר מדרגות שמור ומטופח מעניק תחושה נעימה לכל מי שנכנס למבנה. 

כמו כן, במקרה שאחד מבעלי הדירות מעוניין להשכיר או למכור את הדירה שלו, ישפיע מראה חדר המדרגות על המתעניינים בדירה בצורה משמעותית ויעלה את ערכו של הנכס. מעבר לזאת, יידעו המתעניינים בדירה שיש לבניין ועד בית איכותי שדואג לצרכים של הדיירים, והדבר חשוב ביותר.

מכיוון שלא בכל בניין מתגוררים אנשים נמרצים שלהם שפע זמן פנוי כדי לקרצף את חדר המדרגות, וגם אם ישנם כאלו דיירים בבניין, כלל לא בטוח שהם מעוניינים להשקיע את מרצם וזמנם בפעולה זו, מחליטים דיירים רבים להיעזר בשירותים של חברות ניקיון מקצועיות.

ניקיון חדר מדרגות – אילו עבודות ניקיון יש לבצע בחדר המדרגות?

חדר המדרגות הוא מקום שוקק חיים שכן בכל יום עוברים בו אנשים, גם אם יש בבניין מעלית, לכן עשוי להצטבר במקום הרבה לכלוך. כדי להתמודד עם הלכלוך ולמנוע מצב בו חדר המדרגות יהפוך למקום שפשוט לא נעים ולא בריא להימצא בו, ניתן להזמין חברת ניקיון שמתמחה בין היתר בניקוי חדרי מדרגות. 

תדירות הניקיון של חדר המדרגות תלויה בצורך וברצון של דיירי הבניין. רוב הדיירים שמתגוררים בבניינים מזמינים את שירותי חברות הניקיון לפחות פעם אחת בשבוע. 

במסגרת עבודות הניקיון שוטפים העובדים את חדר המדרגות, את המעברים שבין הקומות ובמידה שיש מעלית בבניין הם מנקים גם את המעלית. ניתן לבקש מחברת הניקיון לנקות גם את הלובי ואת חזית הבניין, לאסוף את הזבל מהפחים ולהחליף את שקיות הזבל. פעולת ניקיון נוספת שחשוב לבצע בחדרי מדרגות היא פוליש לרצפה. את הפוליש יש לבצע מדי תקופה והוא מסייע בשמירה על מדרגות נקיות ומבריקות. 

באילו שעות מתבצעת העבודה? מהן השעות בהן הכי טוב לנקות?

חברת ניקיון מקצועית ואמינה תגיע בזמנים שמתאימים ללקוחות. במקרה שמדובר על בניין מגורים, רצוי להזמין את השירות בשעות הבוקר, במהלכן רוב הדיירים נמצאים בעבודה. כך, יוכלו העובדים לעבוד ללא הפסקה משום שהם לא יצטרכו לעצור את עבודתם כדי לתת לדיירים לעבור, הרצפה תנוקה ותתייבש כהלכה ותמנע סכנת החלקה. 

שעות נוספות שיכולות להתאים לעבודות הניקיון הן שעות הערב המאוחרות, כמובן שהשעות תלויות בשגרה שמאפיינת את חייהם של הדיירים. 

חדר המדרגות שלכם תמיד נקי ומצוחצח 

כדי שחדר המדרגות יישאר נקי, חשוב שעבודות הניקיון יתבצעו באופן שוטף, וכפי שצוין – לפחות פעם בשבוע. יש לזכור שבמהלך חודשי החורף עלול הבוץ שנכנס לחלל ללכלך את הרצפה ולכן יהיו עבודות הניקיון נחוצות עוד יותר בתקופה זו. 

במידה שאתם מעוניינים להזמין חברת ניקיון שמתמחה בניקיון מדרגות, לרבות פוליש לרצפה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה המקצועית שלנו – "צח שירותי פוליש וניקיון". החברה שלנו קיימת מעל 20 שנים וצברה ניסיון נרחב בניקוי חדרי מדרגות. החברה שלנו דואגת לכל הציוד הדרוש – מחומרי הניקיון ועד המכשור המקצועי. עובדי החברה שלנו עומדים בזמנים ומשתמשים בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה שמחזיקים בתו תקן.

חדר מדרגות נקי ומזמין יגרום לכם להיכנס ולצאת מביתכם בשמחה ויוכל למנוע בעיות בריאותיות. הצוות המקצועי והמיומן שלנו מבצע את כל עבודות הניקיון בדייקנות ומקפיד לעמוד בזמנים. אתם מוזמנים ליצור קשר ולהזמין מאתנו שירות!