תפריט

הברקה קריסטלית – מספר 1 בהברקות קריסטליות!

הברקה קריסטלית – מה זה בדיוק

מרצפות הן דבר עמיד, יציב וחזק אשר בכוחו לשאת משקל רב. אולם, למרות עמידותן של המרצפות, הן לא תמיד עמידות מפני שחיקה ומפני פגמים שונים אשר מביא הזמן החולף עמו כגון: כתמים שונים אשר בלתי ניתנים להסרה, דהייה של המרצפות ועוד.

כל הפגמים השונים יכולים להביא את המרצפות למצב שבו הן לא נראות טוב והן מעניקות למתחם כולו מראה פחות טוב מעצם קיומן בו. כיום ישנו פתרון מושלם המהווה תחליף להחלפת מרצפות במקרה שבו המרצפות מאבדות באופן ניכר מיופיין, הלא הוא הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

מהי הברקה קריסטלית

שמדברים על שירותי נקיון, קשה שלא לדבר על הברקה קריסטלית. הברקה קריסטלית היא פעולה המתבצעת בעזרת חומרים שונים ומכונה מיוחדת שמטרתה היא להעניק למרצפות מראה חדש, זוהר ויפה מכיוון שבלא מעט מקומות המרצפות מאבדות מהמראה ההתחלתי והטוב שלהן במהלך הזמן, אך לא כולם רואים בהחלפת המרצפות כולן כפתרון הן מבחינה תקציבית והן מבחינת התהליך המורכב שכרוך בכך, רבים מוצאים מענה לצורך הענקת מראה טוב יותר למרצפות ביתם על ידי פעולת הברקה קריסטלית המתבצעת על ידי מכונת פוליש. הברקה קריסטלית הינו תהליך הכולל שתי שלבים, כאשר במהלך השלב הראשון מותקן במכונה כמעין צמר פלדה אשר משפשף את השכבה

הראשונה של המרצפות בעת שהמכונה פועלת על המרצפות ומכין את המרצפות להחדרת החומרים שמטרתם היא להעניק למרצפות מראה נקי ומלא ברק. לאחר פעולת הקרצוף מחדירים את החומרים ומחכים מספר ימים שהחומרים יחדרו כפי שצריך למרצפות ויבצעו את פעולתם. לאחר מכן, בשלב הסופי, מורחים חומר הגנה מיוחד על הרצפה שמטרתו היא להגן על המרצפות בצורה הטובה ביותר.

כיצד לבחור את אנשי המקצוע לצורך הברקה קריסטלית

אם אתה מעוניין לבצע הברקה קריסטלית במרצפות ביתך, חשוב שתקבל המלצות שונות על חברות ניקיון המבצעות הברקה קריסטלית בצורה הטובה והמקצועית ביותר. חשוב לוודא שלחברות הללו ישנו ניסיון וותק בתחום פוליש קריסטל וכי הן יודעות כיצד לבצע את הפעולה בצורה יסודית, מדוקדקת ונכונה לכל סוגי המרצפות באשר הן. לאחר שקיבלתם המלצות או דיס המלצות על שירותי פוליש קריסטל של חברות שונות, כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם החברה הרלוונטית עבורכם ולקבוע תאריך להברקת המרצפות שלכן ולהענקת מראה הרבה יותר טוב הן עבור המרצפות והן עבור הבית כולו.

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)