תפריט

שירותי ניקיון מותאמים ניקיון למשרדים

שירותי ניקיון מותאמים ניקיון למשרדים

חברת הניקיון המקצועית שלנו מתאימה את אופי השירות שלה עבור ניקיון משרדים. הצורך בניקיון משרדים עולה בהתמדה לאור הבניינים רבי הקומות המכילים כמויות גדולות במיוחד של משרדים.

ניקיון משרדים

צורת התנהלותם של שירותי הניקיון במשרדים שונה מאשר זו אשר מתנהלת בבית ויש לכך כמה סיבות. ברוב הבתים, הנפשות הן קבועות, הורים, ילדים וכו', מדי פעם מגיעים חברים, בני משפחה ומתווספים. אך בכללי מדובר בגרעין הראשוני של בני המשפחה. לעומת זאת במשרדים מדובר ברוב המקרים בכמות גדולה הרבה יותר של עובדים אשר לא תמיד הם קבועים. מגיעים לכל משרד מדי יום אורחים, פרילנסרים, עובדי קבלן, טכנאי מחשבים ואין ספור דוגמאות נוספות.

במשרדים קיימים חדרים רבים וציוד בכל אחד מהם ולכן העבודה בכל חדר של עובד היא מסיבית ובנוסף לכך מוקדש זמן רב של ניקיון למתחמים המשותפים כמו לדוגמה הלובי, אולם הקבלה, המטבח המשותף, חדרי הישיבות והשירותים שמשרתים את כל הציבור הנמצא במשרדים.

הבדל נוסף הוא שבמשרדים עובדים במשך רוב שעות היום, לעתים עד הערב ובמקומות מסוימים גם בלילה. חברת ניקיון צריכה להתאים את שעות העבודה שלה לנוחותם של העובדים ובהתאם לדרישת ההנהלה. אם יש העדפה לעבוד בשעות אחרי הצהריים כשכמות העובדים במשרדים פוחתת או שיש דרישה לעבוד רק בלילה כדי לא להפריע לעובדים במהלך יום העבודה שלהם וליצור מצב בו כשהם מגיעים בבוקר, המשרדים נקיים ומצוחצחים.

חברת ניקיון בוחנת את כל המכלול בכל אחד מהמשרדים בהתאם לגודלם ולדרישות ההנהלה וקובעים לוח זמנים קשיח, מתי יתבצע הניקיון, אחת לכמה ימים או בכל יום ומה יבוצע בכל אחד מהביקורים הללו.

ניקיון מקיף במטבח

במשרדים השונים העובדים שלנו מתחילים את עבודות הניקיון מהמטבח המרכזי ומבצעים בו ניקיון יסודי של השולחנות, הכיסאות, משטחי העבודה, ארונות המטבח והכלים המונחים בכיור. באופן טבעי במטבחים רבים אנו דואגים גם לסדר ולניקיון. דואגים שכל המיכלים יהיו מלאים בקפה, תה, עוגיות וכל סוג אחר של מזון הקיים עבור כולם. ברבים מהמשרדים אנו גם אלו שדואגים לקניות כך שתמיד יהיו במקרר חלב, כמה גבינות ויוגורט, חטיפים ועוד עבור מי שזקוק לזריקת אנרגיה באמצע יום העבודה.

מטרתו של המטבח לשרת את כל העובדים בכל שעות היממה ולכן חשוב שהכול יהיה נקי ואסתטי.

ניקיון יסודי בכל אחד מהחדרים

לעובדים רבים קיים חדר לבד או קיימים גם חדרים המאוכלסים בכמה עובדים. בכל מקרה עובדי הניקיון מנקים בכל חדר את הדלתות והחלונות, מסירים את האבק מהמדפים השונים, מנקים מחשבים טלפונים מדפסות וכל ציוד אחר הקיים בכל חדר.

ניקיון בשטחים המשותפים

במשרדים רבים הותקנו פרקטים ולכן העובדים מנקים אותם באמצעות חומר ייחודי השומר על ניקיונם ויופיים של לוחות העץ. במשרדים שבהם קיימות מרצפות, מתבצעת שטיפה יסודית הכוללת שימוש בחומרי חיטוי וניקוי מעולים כך שיהיה מאד נעים להסתובב במשרד וליהנות מניקיונו לאורך זמן.

חדרי השירותים מקבלים תשומת לב מיוחדת לאור העובדה שמבקרים בהם עובדים ואורחים רבים. יש הקפדה יתרה על חיטוי המקום בכל הגעה של העובדים, ניקיון יוצא דופן בכל אחד מתאי השירותים ובכיורים כדי למנוע ככל האפשר את הימצאותם של חיידקים ומזיקים אחרים בחדרי השירותים.

בריאותם של העובדים עומדת בראש מעייננו ולכן המפקח מגיע בתוך יום העבודה ובודק את עבודת הניקיון שבוצעה. אם יש מקום שהמפקח לא מאשר, העובדים יבצעו בו ניקיון חוזר.