תפריט

כל מה שרציתם לדעת על ניקיון בתים ועל ניקיון דירות

להתייחס לחומרי ניקוי, זמן ייבוש, זהירות חומרים שבירים, מה כן יורד מה לא יורד?
לחזור הביתה זאת תחושה נפלאה, אך זאת תחושה נפלאה יותר אם הבית נקי כאשר אתם מגיעים אליו.

לא משנה באיזה סוג דירה או בית מדובר, צח שירותי פוליש וניקיון מספקת לכם את שירותי ניקיון בתים וניקיון דירות הטובים ביותר בארץ.

שירותים מרכזיים לניקיון בתים ודירות

חברת ניקיון בתים או ניקיון דירות מקצועית מספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון. החברה למעשה שולחת צוות מומחים מצויד במכשור ובחומרים שיודע לטפל בכל כתם, לכלוך קשה ככל שיהיה, ושאריות חומרי בנייה.

הלקוחות נהנים מבית נקי באופן יסודי, גם באיזורים שאיש לא מגיע אליהם. השכרת שירותי ניקוי מקצועי מסייעת בשמירה על הרהיטים בבית, והאטת הבלאי שלהם.

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

תקופת הקורונה גרמה לבעלי בתים רבים לרצות שינוי, לרענן ולשפץ את הבית. השהייה המרובה בבית גורמת לנו להסתכל על הדברים אחרת, ולשנות אווירה. שיפוץ מביא איתו הרבה לכלוך מסיבי שקשה מאוד לנקות, בעיקר כשמדובר בשאריות של חומרי בניין.

חברת ניקיון בתים אחרי שיפוץ בעלת כל המכשור והידע המתאים על מנת לנקות את הבית שלכם עד לשביעות רצונכם. החברה שולחת לכם צוות מיומן ומקצועי שיודע לתת מענה לכל לכלוך אגרסיבי ככל שיהיה.

ניקיון דירת קבלן לפני כניסה


מקבלים דירה חדשה מקבלן? בשעה טובה! דירה חדשה מגיעה לרוב עם לכלוך ושאריות חומרי בניין והמון המון אבק. אין דבר כיף יותר מאשר לקבל שירותי ניקיון דירת קבלן לפני כניסה.

אחרי כל המשאבים והזמן שהשקעתם, עוד מאמץ קטן והדירה החדשה שלכם תהפוך לבית.

שירותי ניקיון דירות לפני איכלוס מעניק לכם את האפשרות להכנס לדירה נקייה, וכל שנותר הוא החלק הכיפי – עיצוב הבית.

ניקיון בית פרטי

בתים פרטיים ידועים בכך שהם צוברים המון לכלוך ואבק מעצם היותם על הקרקע. שירותי ניקיון בית פרטי מעניקים לכם ניקיון יסודי ומקצועי בחלק חלקי הבית, החל מניקיון תריסים, ניקיון אמבטיות ומקלחונים, פוליש לרצפות, ליטוש רצפה ושיש והברקות. חברה לניקוי תגיע עד אליכם הביתה, עם צוות מומחים המצויד במכשור והחומרים המתאימים לניקוי היסודי ביותר.

ניקיון בתים למה אצלנו?

חברת צח שירותי פוליש וניקיון הינה החברה המובילה בישראל בתחום ניקיון בתים, והיא בעלת ניסיון של למעלה משני עשורים. החברה מספקת את שירותי הניקיון הטובים והאיכותיים ביותר בארץ, היא עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשילוב של צוות מקצוען ומיומן שיודע לטפל בכל בעיה.

החברה מתמחה בניקוי פוליש מקצועי, ניקיון דירות, ניקיון בתים, ניקיון לאחר שיפוץ ואפילו צביעת דירות. לקוחות החברה נהנים משירותי ניקיון יסודיים, צוות אדיב ושירות לקוחות זמין בכל עת, לפתור כל בעיה.

היתרון של חברת ניקיון מקצועית על פני עוזרת בית הינו טמון בזמינות העובדים, אם אחד העובדים בצוות הניקוי חולה יגיע מחליף, ובנוסף לכך לחברת ניקוי ישנו ציוד מתקדם לניקוי יסודי.

שאלות נפוצות בתהליך ניקוי בתים ודירות:

ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות על תהליך ניקוי בתים ודירות

האם שירותי ניקוי יקרים?

לא. העלויות המדויקות תלויות בגודל הבית ובסוג הניקיון שאתם רוצים. בדרך כלל, שירותי ניקיון בתים משתלם באופן מפתיע.

האם יש משהו שאפשר לעשות לפני שצוות הניקיון מגיעים?

מומלץ לסדר את הבית טרם הגעת הצוות, לאסוף חפצים אישיים ולשמור אותם במקום. זה גם ימנע אבדות וגם יאיץ את תהליך הניקוי.

באיזה תדירות עליי להשתמש בשירותי ניקיון דירות?

מרבית האנשים בוחרים לנקות את ביתם באופן מקצועי אחת לשבוע. התדירות המתאימה לך מושפעת מכמה גורמים, כמו כמה אנשים גרים בבית שלך, האם יש לך חיות מחמד וכמה אתה עסוק?

האם עלי לספק את ציוד הניקיון?

לא. חברת ניקיון הבית תספק לך את ציוד הניקיון שלה. במידה ואתה מעוניין לעשות שימוש במוצרים מיוחדים מכל סיבה שהיא, תוכל לספק זאת לצוות לצד הוראות שימוש נכונות.

לשאלות נוספות או תיאום ניקיון מקצועי בביתכם צרו קשר איתנו, ונשמח לנקות בשבילכם בכל עת.