תפריט

פוליש לרצפה – פוליש לרצפה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף

פוליש לרצפה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף

אנשים רבים נאלצים לחיות עם מרצפות ישנות ומלוכלכות, מבלי לדעת בכלל כי קיימת שיטה מופלאה ולא יקרה במיוחד, המאפשרת לחדש את מראה הרצפה. רוב האנשים אשר נמאס להם כבר מהרצפה הישנה והמטונפת שלהם, בוחרים בשיטה הפשוטה אך היקרה יותר – להחליף את הריצוף בבית.

אין ספק כי החלפת הריצוף יכולה לספק את הפתרון לבעיה, אך חשוב לזכור כי מדובר בתהליך מייגע, ארוך ולא זול במיוחד. הריצוף מחדש מחייב את בעלי הדירה לעזוב את הבית, ולאפשר לפועלים ולקבלן להפוך להם את הבית לאתר בניה.
לעומת זאת, פוליש לרצפה מאפשר פשוט לחדש את המראה של המרצפות, דבר שמשפר משמעותית את המראה של הרצפה ומעניק לכל הבית מראה נקי ואסתטי יותר.

פוליש לרצפה

כל היתרונות של פוליש לרצפה

קודם כל, כאמור מדובר בפעולה פשוטה, מהירה וזולה יותר מאשר ריצוף מחדש של כל חדרי הבית. עם השנים המרצפות בבית או במשרד נשחקות ונסדקות. הלכלוך מצליח להשתחל לחריצים הקטנים שנוצרים עם השנים, דבר שמעניק לרצפה מראה מלוכלך וישן יותר.

מעבר לכך, ישנם כתמי לכלוך שאינם יורדים בקלות ואינם מושפעים מספונג'ה בסיסית. כתמים אלו דורשים מכשור מיוחד וחומרים מיוחדים על מנת לעזוב את המרצפות אחת ולתמיד. הפוליש נעשה באמצעות מכונה מיוחדת, אשר מיועדת בדיוק למטרה הזאת.

כל התהליך לוקח שעות ספורות בלבד, ולאחר מכן ניתן ליהנות ממראה של רצפה נקייה ומבריקה. הפוליש מאפשר להוריד את כתמי הלכלוך העקשניים ביותר, ובכך להחזיר את המרצפות מספר שנים אחורה.

למעשה המרצפות זוכות להגיע למצב המקורי שלהן, ובכך למעשה ניתן לזכות ברצפה בעלת מראה חדש ורענן מתמיד.

לסיכום, כל מי שמעוניין לחדש את המראה של המרצפות שלו, חייב לנסות פוליש לרצפה. פעולת הפוליש היא פשוטה, מהירה והרבה יותר זולה מאשר ריצוף מחדש. הפוליש מצליח להסיר מהמרצפות את הכתמים העקשנים ביותר, הוא מעניק לרצפה ברק ומראה חדש ונקי יותר.

חברת ניקיון המתמחה בפוליש, מחזיקה במכונה מיוחדת המיועדת לצורך ביצוע התהליך. יש צורך בעובדי ניקיון מיומנים ומנוסים, על מנת להפעיל את המכונה ולבצע את הפוליש בהצלחה.