תפריט

ניקיון אמבטיות ומקלחונים

נקיון אמבטיות ומקלחונים – מה חשוב לדעת?

תחזוקת חדרי האמבטיה והשירותים בבית כוללת ניקיון יומיומי וכן ניקיון שבועי יסודי יותר, אבל מדי פעם יש צורך בניקיון מקצועי במיוחד כדי לרענן את החדרים ולנקות אותם באופן משמעותי.

ניקיון מקלחונים וחדרי אמבטיה

חדרי רחצה, דורשים תחזוקה וניקיון ברמה היומיומית, הן מבחינת המראה והן מבחינה סניטרית. לעיתים כדאי להשקיע בניקיון מקצועי לחדרי האמבטיה והשירותים, בייחוד אם קיימים כמה מהם בבית, ואם הם גדולים. ניקיון אמבטיות ושירותים יכול כמובן להתבצע גם באופן עצמאי ויהיה מספק ונקי ביותר, אבל אם פונים לחברה מקצועית המתמחה בניקוי אמבטיות מקלחונים, זוכים בדרך כלל לא רק בחדר נקי מבחינה סניטרית, אלא גם לרענון החדר, הברקת הכלים הסניטריים והקרמיקות, וחידוש מראה חדר הרחצה באופן כללי.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

ניקיון אמבטיות ושירותים באמצעות חברה מקצועית

ניקיון אמבטיות ושירותים באמצעות חברה מקצועית מעניק לכם אפשרויות שבאופן עצמאי לא בטוח שקיימות בפניכם. למשל חומרי ניקוי וחיטוי מיוחדים, כלי עבודה למקרה הצורך, צוות ניקוי מקצועי וידע הקשור לניקוי חדרי רחצה כמו הסרת אבנית וחלודה באופן הטוב ביותר מבלי לפגוע בחומרי הגלם. כמו כן, תיהנו מניקיון יסודי לחדר אמבטיה והשירותים שלכם, מבלי שתצטרכו להתכופף, לקרצף ולפגוע בעצמכם.

אם בחרתם להסתייע בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית לצורך ניקיון אמבטיות או ניקיון מקלחונים הקיימים אצלכם בבית, חשוב לדעת כי הצעת המחיר שתינתן לכם תסתמך על מספר החדרים הדורשים ניקוי גודלם, מבנה החדר, מספר הכלים הסניטריים הנמצאים בחדר, איכותם וסוג הכלים. כמו כן, מצב החדר באופן כללי ישפיע גם הוא על המחיר, למשל האם קיים עובש וכמה, האם ישנם כתמים קשים ועמוקים, ממה מצופה האמבטיה ומהו חיפוי הקירות וכד'.

ביצוע ניקוי אמבטיות ושירותים בפועל

ביום העבודה עצמו, יגיע הצוות המקצועי מצויד בציוד ובחומרים הנדרשים בהתאם לבחינת החדרים שנעשתה קודם לכן. הצוות יפנה בעזרתכם את חדר האמבטיה עד כמה שניתן ואז תחל עבודת קרצוף עדינה. במהלך עבודה זו יינתן דגש מיוחד על ניקיון יסודי בכל פינות וחריצים אליהם בדרך כלל לא מגיעים בניקיון היומיומי או השבועי השוטף. כתמים קטנים של אבנית, עובש, שומן או כל חומר אחר, שהצטברו בין אריחי הקרמיקה או בתוך הגומי של המקלחון יטופלו ויוסרו. לאחר הטיפול בחיפוי הקירות וברצפה, יתקדם הצוות לטיפול בכלי הסניטציה (כיורים, אמבטיות, אסלות וכו') – ינקה אותם היטב ויצפה אותם בשכבת הגנה שתגן עליהם לאורך זמן.

בסופו של תהליך, יגיע מפקח מטעם החברה לבדוק שהכל התבצע על הצד הטוב ביותר, ושאתם שבעי רצון מהעבודה.