תפריט

טיפול בעובש – מהיר ויעיל

עובש מהווה בבתים רבים, מקומות עבודה ומבנים ממשלתיים מטרד קוסמטי, אך חשוב לציין שהוא לא רק מטרד קוסמטי אלא מטרד בריאותי חמור מאוד. בזיהוי מצב עובש חובה לבצע טיפול בעובש בצורה מידית ולהשמידו בצורה מעמיקה ויסודית מהשורש בכדי שלא יחזור בשנית.

מהו עובש?

העובש הוא פטרייה הגדלה ומתרבה במקומות בהם יש לחות כגון: חדרי אמבטיות, שירותים, מזגנים, אזור המטבח ובקירות ותקרות בהם קיימת נזילה. אחד הסימנים לעובש הוא ריח לא נעים הנודף מהאזור הנגוע והוא אחד הסימנים אשר יכולים לעזור לנו בזיהוי במצב בו העובש לא נראה לעין.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

איך מטפלים בעובש?

פטריית העובש משחררת רעלנים ויכולה לפגוע בבני האדם (נשימה ובליעה) וליצור אלרגיות (בעיקר אצל ילדים) ובעיות עור שונות. בכדי להימנע ממצב של עובש חשוב לאוורר באופן קבוע את כל הבית או המשרד ובמיוחד מקומות המועדים לפורענות אשר סופגים לחות יומיומית (כגון חדר האמבטיה) והמטבח. במקרים של נזילות בקיר טיפול מהיר בנזילה ימנע את הופעת העובש. סתימת חריצים מהגג או התקרה ימנעו ממים להתאסף במקומות לא רצויים וימנעו גם את תופעת העובש.

טיפול בעובש

פטריית העובש עקשנית ולעיתים לא פשוט להשמידה בצורה תמידית. בשלב הראשוני מומלץ לנסות להיפטר ממנה על-ידי התזת אקונומיקה מהולה במים (או שימוש בתרסיס מוכן נגד עובש) על האזור הנגוע, יש לחזור על הפעולה כמה פעמים. לאחר ניקוי יסודי של האזור הנגוע מומלץ לצבוע את האזור (אם זה בתקרה או בקיר) בצבע מיוחד המכיל גם חומר המונע את חזרתו של העובש. חשוב לערוך מעקב קבוע על האזור הבעייתי בכדי לבחון את המצב.

במקרים קשים בהם טיפול בעובש באופן ראשוני לא עזר או עזר רק לכמה שבועות עד שהפטרייה חזרה שוב מומלץ לפנות לאנשי מקצוע בתחום טיפול בעובש. הטיפול יבוצע בצורה יסודית וישמיד את פטריית העובש לחלוטין. תחילת הטיפול יתמקד בזיהוי הבעיה והסיבה שהעובש חוזר שוב ושוב, כגון: נזילה מקיר, מקום שלא מאוורר וזקוק לאוורור קבוע (לעיתים על-ידי שימוש באוורור מלאכותי במקומות בהם אין חלון). תקיפת המפגע על-ידי חומרים חזקים ואיכותיים, ניקיון וצביעת המקום. במקרים קשים שהעובש חדר לעומק רב יהיה צורך בגירוד הרובע הקיים מהפנלים והבלטות וחידושו ולעיתים אף החלפת חלק מקיר הגבס.

עוד בנושא – ניקוי עובש

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)