תפריט

צביעת דירה 3.5 חדרים

צביעת דירה 3.5 חדרים

אנו בקלין פוליש מבצעים עבודות צבע בדירות בכל גודל נחוץ באופן מקצועי כך שהצבע יחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

הכנה לעבודות צבע

בשלב ההכנה העובדים המיומנים שלנו עוברים על כל הקירות בדירה ומטפלים בבעיות הקיימות.

עם הזמן נוצרים בקירות חורים וסדקים ויש לאטום אותם. ממלאים את החורים עם חומרי איטום ומורחים איתם גם סדקים שטוחים. אם קיימים סדקים עמוקים יש לפתוח אותם ולמלא חומר איטום בכל החלל. השלב הבא הוא שיוף הקיר וניקיון של כל הקירות.

קיימים מקומות בבית אשר אותם לא צובעים כמו משקופים, פאנלים ומתגים ולכן מכסים אותם באמצעות נייר דבק. כך המקומות הללו לא מתלכלכים מהצבע ולאחר שהצבע מתייבש לחלוטין, מוציאים בקלות את נייר הדבק.

אם קיים ציוד בבית כמו רהיטים וציוד חשמלי, אנחנו מכסים אותם כראוי ובאופן מוקפד בעזרת סדינים ישנים. לאחר מכן מכסים את כל הרצפה בשכבות של עיתונים, יריעות ניילון או בד קנבס עבה כדי לא להרוס את האריחים או הפרקטים.

צביעת הדירה בת 3.5 חדרים

המקום הראשון שאותו צובעים הוא התקרות. עוברים על פני כל הדירה וצובעים את כל התקרות בצבע לבן. העובדים המנוסים שלנו עולים על הסולמות ובאופן זהיר צובעים עם רולר את כל התקרות בשתי וערב עד סיום מלוא השטח כך שלא יראו סימני חפיפה בין השורות.

בחירת צבעים לדירה

בהתאם לחוות הדעת של המעצב המתאים את צבעי הקירות לריהוט בבית, בוחרים את הגוונים הנכונים לסלון, לחדר השינה ולחדרי הילדים. יש לקוחות מעדיפים לצבוע את כל הקירות בצבע לבן ואחרים בוחרים גוון דומיננטי לחדרים או לקירות מסוימים כדי לתת מראה ייחודי לבית.

ההתאמה המושלמת היא בהתאם לטעמם של כל אחד מבני המשפחה. אם חדר הילדים מותאם לבנים והצבעים השולטים הם כחול ואפור, המגמה היא לצבוע את הקיר בכחול בהיר או תכלת להשלמת האווירה. גם לבנות קיימת עדיפות לצבעי פסטל בהירים כמו ורוד או כתום בהיר בגוון אפרסק.

בחדרי מגורים גדולים אם רוצים להדגיש את אחד הקירות ולתלות עליו תמונות ספציפיות או אוסף של חפצי נוי, צובעים קיר זה בצבע כהה במעט כדי להבליט את התמונות או החפצים הייחודיים.

העבודה מתבצעת בשלב הראשון באמצעות מברשת סביב המשקופים והפינות ולאחר מכן ממשיכים לצבוע את כל המשטח, תוך הקפדה על שכבה זהה ושמירה על המרקם ועל הטקסטורות.

העבודה היסודית יוצרת משטח ללא סימני חפיפה כך שכל הצביעה נראית כיחידה אחת ללא פסים בין שורות הצבע.

עבודות צביעה בדירה

כדי לבצע עבודה מושלמת של צביעת 3.5 חדרים, צריך לפחות יומיים של צביעה ולפעמים גם יותר מכך. כדי לקדם את התהליכים אנו מחלקים את הדירה לצוות עובדים וכל אחד מהם צובע את אחד החדרים וכך מסיימים מהר יותר.

במקרים רבים ובמיוחד בבתים ישנים יותר, יש לתת לקירות להתייבש במשך יום יומיים ולאחר מכן לצבוע שכבה נוספת כדי ליצור שכבה אחידה ויפה של צבע אשר מכסה את כל פעולות האיטום שבוצעו בתחילת הפרויקט.

עבודה מקצועית

העובדים המיומנים שלנו עוסקים בתחום הצביעה כבר שנים רבות והם כל הזמן משפרים את שיטות העבודה כדי לבצע צביעה מושלמת לדירות בכל גודל שיידרש.

אם גם אתם מעוניינים לצבוע את דירת 3.5 חדרים שלכם, נשמח לתת לכם הצעת מחיר ולבצע את העבודה במועד הנוח לכם תוך הקפדה על עבודה איכותית שלא תותיר בלגן או צבע שנזל במקומות שונים ברחבי הבית.