תפריט

פוליש לרצפת שיש

פוליש לרצפת שיש

פוליש לרצפת שיש מבצעים לאחר שמסיימים לבנות את הבית וטרם הכניסה למגורים. במהלך הבנייה אבני השיש מכוסות ביריעה, אך אף על פי כן הן סופגות חומרים שמשתמשים בהם כמו מלט, חומרי איטום, דבק, נסורת, חול ועוד.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

ניקיון רגיל, גם אם הוא נעשה ביסודיות אינו מספק במקרים כאלה ולכן יש לבצע פעולות ייחודיות ונקודתיות.

פוליש לרצפת שיש

פוליש לכל סוג ריצוף הוא שונה ולכן צוותים מקצועיים ומיומנים שלנו יודעים לבחור את סוג הפוליש הנכון בהתאם לסוג הריצוף. מדובר במידע שהוא אקוטי כיוון שביצוע פוליש באמצעות חומרים לא מתאימים, מברשת חדות מדי או מכונה שאינה מתאימה יוצרים פעולה שעלולה לגרום לנזק בלתי הפיך.

חשיבותו של הפוליש

ביצוע פוליש הוא נושא שמומלץ מאד לבצע, כיוון שהוא משנה באופן מהותי את נראות הריצוף בכל הבית אך במיוחד השינוי הזה בולט לעין בסלון כיוון שהמרחב שם הוא גדול. שיש שבוצע בו פוליש נראה מבריק וצח כמו באולם תאטרון או בלובי של בית מלון. בסוף התהליך כשרואים אחד מול אחד אריח לאחר פוליש שיש מול ריצוף אשר חווה הליך של שיפוץ בבית, ההבדל הוא תהומי.

בעת בחירת לוחות השיש, מעצב הפנים הציע ללקוחות כמה דגמים וצבעים של השיש. הדגם הספציפי שנבחר מתאים לרהיטים ולאקססוריז בחדר המגורים וגם באגפים הנוספים של הדירה. לכן המגמה היא שיחזור לצבעיו הטבעיים, יהיה צח ומבריק ויצור רושם רב על כל אורח הנכנס לדירה ויעניק יופי רב לנראותו של הבית.

אופן ביצוע פוליש לרצפת שיש

פוליש איכותי נעשה בכמה שלבים, יש לבצע את כל השלבים על פי הסדר הנכון כדי להגיע לתוצאות האופטימליות.

משפשפים בעזרת מברשת ייעודית את כל השכבה העליונה של אריח השיש, בלי לפגום אותו. לאחר מכן מצפים את כל השטח בציפוי סילר שיישמר את השיש. בתום הפעולות הללו, אפשר לבצע את פעולת הליטוש.

חידוש פוליש שיש בבית קיים

לקוחות רבים אשר קיימת בביתם רצפת שיש מבקשים אחת לכמה שנים לחדש אותה לאור העובדה שהיא נשחקה ואיבדה מהחיוניות שלה, היא אינה זוהרת, אינה נעימה בעיניים ואינה מבריקה. הפתרון לכך הוא חידוש של פוליש השיש. ליטוש שיש זו עבודה מורכבת אך בסופו של התהליך התוצאה היא נפלאה והאריחים נראים ממש כמו חדשים.

אפשר לבצע זאת כפרויקט ספציפי או לאחר שיפוץ מאסיבי המתרחש בבית ויוצר עומס רב של חומרי גלם אשר חלקם נספגים בשכבת השיש העליונה.

הפעולה הראשונה היא פתיחת כל החריצים בין כל האריחים בגודל של 2* 2 ס"מ. לאחר מכן ממלאים את כל החריצים שנפתחו בשכבת דבק בגוון המתאים בהתאם לנראותו של השיש ולהחלטתם של הלקוחות ואם מעורב גם מעצב פנים.

מלטשים באמצעות יהלומי גריסה, מיישרים את השטח כך שיהיה ישר פלס ולאחר מכן מבצעים ליטוש נוסף תוך שימוש בכמה דרגות של יהלומים עדינים. השימוש המאסיבי בכמה דרגות עובי של היהלום מהיהלום העבה ועד היהלום הדק יוצר חידוש של הרצפה על כל רבדיה. בשלב הבא מבצעים ליטוש ידני בכל הפינות אשר המכונה אינה מצליחה להגיע אליהן. הטאץ' הסופי הוא פוליש קריסטל אשר מעניקה נראות נפלאה לכל המרחב הדירתי.

אנשי המקצוע שלנו ישמחו לתת לכם ייעוץ והכוונה לגבי הליטוש הנכון ביותר לסוג האריחים הקיים בדירתכם וזאת כדי לא ליצור בעייתיות במרקם ובטקסטורה של אריחי השיש. המומחים שלנו יבחנו את הנושא על כל היבטיו וימליצו על השיטה הנכונה ביותר לנראות מושלמת.