תפריט

פוליש בחולון

מי מאתנו לא אוהב חלל נקי ומבריק? לשם כך, יהיה עלינו לדאוג קודם כל לרצפה. בין אם מדובר בבית, דירה או משרד – הרצפה סופגת הכי הרבה לכלוך. על אף העובדה שאנחנו דואגים לשטוף את הרצפה בתדירות גבוהה, הדבר אינו מספיק על מנת למנוע הצטברות של שומנים, אבק או כתמים בין החריצים, וכמובן, שריטות קטנות כתוצאה מבלאי של שנים. על מנת להחזיר לרצפה את המראה המבריק והנוצץ, שירותי פוליש בחולון הן האופציה הטובה ביותר לנקות את הרצפה, ללא צורך בהוצאה כלכלית גבוהה.

מתי לבצע פוליש לרצפה?

פוליש היא אינה פעולה שאנחנו עושים כל יום לבית שלנו או לבית העסק, אך אחת לכמה שנים מומלץ לבצע פוליש יסודי, בכדי שנוכל לנקות את הרצפה כמו שצריך וליהנות מברק וזוהר. איך נוכל לדעת מתי בדיוק הגיע הזמן לבצע פוליש בחולון? מספיק שתעיפו מבט קל על הרצפה, ותראו, האם הרצפה מבריקה? האם כאשר אתם מעבירים שטיפה הרצפה מחזירה ברק? האם ישנן שריטות קטנות? במידה ועניתם כן לשאלות הללו, סביר להניח שהגיע העת לבצע פוליש.

איזה פוליש לבחור?

ישנם מספר סוגים של פוליש לרצפות, ומי מאתנו שאינו איש מקצוע, יתקשה להבדיל בין הסוגים השונים ובוודאי שלא ידע לבחור בסוג המתאים לו. לכן, כאשר אתם מעוניינים בשירותי פוליש בחולון, כדאי מאוד לוודא כי אתם מקבלים שירות מקצועי מחברה וותיקה בתחום, שתוכל גם לספק לכם את הייעוץ המתאים לגבי סוג הפוליש הנדרש. בחירת סוג הפוליש הינה למעשה שילוב בין סוג הרצפה, כמות העוברים ושבים על גבי הרצפה, כמו גם החומרים בהם משתמשים לביצוע הפעולה.

פוליש ווקס

הפוליש השכיח ביותר, וגם הזול ביותר, הינו פוליש ווקס. בפוליש זה למעשה מורחים על גבי הרצפה חומר דמוי שעווה, אשר מספק מראה מבריק. בעוד שהיתרון הבולט ביותר של פוליש ווקס הינו המחיר, הרי שהחיסרון הטמון בו הינו העמידות. לכן, פוליש מסוג זה פחות יתאים לבית מגורים, ויראה טוב יותר במשרדים או בבתי עסק.

פוליש קריסטל

פוליש בחולון שהוא מאוד פופולארי לבתי מגורים הינו פוליש קריסטל, אשר מספק לרצפה מראה מבריק, ללא שריטות. את התוצאה משיגים באמצעות קרצוף של הרצפה במכונה מיוחדת. עם סיום הפעולה, הרצפה תקבל מרקה חלק וזוהר. היתרון הברור ביותר של פוליש קריסטל הינו העמידות לאורך זמן, אך מחירו יקר יותר מפוליש ווקס.

פולש אקרילי

במקומות בהם יש תנועה גדולה של עוברים ושבים, כמו לובי של בניין מגורים או בניין משרדים, הפוליש האקרילי יהיה פתרון נוח. הפוליש נעשה בשני שלבים, ראשית קרצוף של הרצפה על מנת להסיר לכלוך ושריטות, ולאחר מכן מריחה של חומר דוחה כתמים המספק גם הגנה לרצפות וגם יותר מראה מבריק.

כאשר אתם מעוניינים בשירותי פוליש בחולון חשוב מאוד לבחור בחברת פוליש מקצועית, אמינה וותיקה, שתוכל לספק לכם פוליש איכותי המתאים בדיוק לצרכים שלכם, תוך התחשבות בסוג הרצפה ובכמות העוברים ושבים. תוכלו כמובן לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים, ואף לראות את הפוליש במקומות אחרים בהם החברה סיפקה שירותי פוליש לרצפות. רק חברה מקצועית תוכל להעניק לכם שירותי פוליש בחולון אשר יעניקו לרצפה מראה זוהר, מבריק ונקי לאורך זמן.