תפריט

שירותי ניקיון לשטחים ציבוריים

שירותי ניקיון לשטחים ציבוריים

ביצוע עבודות ניקיון בשטחים ציבוריים היא אחריות גדולה הן כלפי העובדים במקום והן כלפי האורחים הרבים המגיעים למקומות הללו. לכן במקרים הללו יוצרים מעטפת ייחודית המעניקה ניקיון לכל מיקום בשטח הציבורי וגם לכל הסביבה הקרובה.

ניקיון שטחים ציבוריים

ניקיון מסוג זה כולל טיפול בכמה מוקדים שכל אחד מהם הוא בעל שטח רחב בהרבה מאשר בבתים או במשרדים רגילים.

שטחי הכניסה לבניינים

במבנים הענקיים המשמשים למשרדים קיימות בדרך כלל מבואות רחבות ידיים וחללים המכילים כניסות שונות, מעליות, צמחיה דלפק מודיעין ועוד. צוות העובדים מבצעים ניקיון יסודי של כל הפריטים במרחב, משקופים, דלתות, וויטרינות, מעליות וטיפול בצמחיה.

עיקר יופיו של הלובי הוא השטח הגדול של הרצפה ולכן מתבצעת שטיפה מאד יסודית של כל שטח המרצפות באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים המותירים את כל השטח נקי מבריק וריחני.

ברוב המקרים מבצעים את הניקיון באמצעות מכונת שטיפה הסורקת את כל השטח לאורכו ולרוחבו כך שהמרחב כולו מקבל נראות יפהפייה ונקייה ובמידת הצורך מבצעות גם פוליש קריסטל אחד לתקופה.

טיפול בריהוט הקיים במבואה

במקומות רבים קיימות במבואה ספות, כורסאות ושלחנות קטנים לנוחות הממתינים. חברת הניקיון מקפידה לנקות את הריהוט באמצעות שואב אבק בעל יכול יניקה גבוהה כדי שלא יצטברו במקום הן לכלוכים והן חיידקים. לאחר מכן מנקים היטב את כל הריפוד באמצעות חומרי ניקוי באיכות גבוהה. את השולחנות ופריטים נוספים הקיימים בלובי מנקים באופן תכוף ואם קיימים גם שטיחים, מנקים גם אותם הן באמצעות שואב האבק והן באמצעות חומרים המתאימים לכך.

חדרי מדרגות

חדר מדרגות לדוגמה מקבל טיפול ייחודי כיוון שמנקים אותו אחת לפרק זמן קצר מחלקו העליון ועד ההגעה למקלט. חדר מדרגות לדוגמה זוכה לניקיון קפדני כך שיוכל לשמש את הדיירים באופן רציף.

גינות

במבנים אשר סביבם או במרכז הלובי קיימות גינות , הן משב רוח מרענן במבנים האורבניים ולכן הגינות הללו הוא חלק חשוב מאד באחזקה השוטפת של הבניין.

אדם הנכנס לבניין דרך גינה מטופחת או נחשף אליה תוך כדי הליכה בלובי, נהנה לראות את הפרחים הפורחים בשלל צבעים ולכן במסגרת שירותי הניקיון לשטחים ציבוריים מוקדשת לכך תשומת לב רבה. אנו דואגים שכל השטח יהיה נקי מעשבים, הפרחים נהנים מהשקיה מבוקרת ומדי פעם ובהתאם לצורך מתווספים למקום שתילים נוספים המוסיפים חן רב.

הוויטרינות וקירות המסך הם בדרך כלל פריטים גדולים וכבדים מאד. בחלק הפנימי של הלובי מנקים אותם תוך טיפוס על סולמות ושימוש באמצעי ניקיון מעולים היוצרים שטחים מבריקים לחלוטין. אם הסולמות אינם גבוהים מספיק, מבצעים זאת באמצעות מנוף הכולל סל הרמה. העובד נמצא בתוך הסל ומפעיל המנוף מזיז אותו ממקום למקום באופן אחראי ועל פי הצורך עד שהוא מסיים לנקות את כל שטחי הוויטרינות וקירות המסך.

את ניקיון השטח החיצוני שלהם הן בקומת הכניסה והן לאורכו של כל הבניין מבצעים בדרך כלל העובדים בעלי ההכשרה לעבודות בגובה רב.

הדברה

השמירה הקפדנית על הניקיון כוללת בעבודות האחזקה גם הדברה כדי למנוע את כניסתם של מזיקים לשטחים הציבוריים.

חניונים

את החניונים המודרניים דואגים לנקות לעתים תכופות כך שלא יצטבר אבק על המשטחים האפוקסיים. מעבר לכך מוודאים שכל השטחים נקיים ושמכוניות מסוגלות לעבור בכל מקום ללא הפרעות כמו קרטונים שנפלו או כל מפגע אחר. לאור השטחים העצומים של החניונים, השטיפה מתבצעת באמצעות מכונות וציוד שטיפה מתקדם המותאמים לגודל זה של חניונים.