תפריט

הסרת שטיחים מקיר לקיר

שטיח מקיר לקיר

הבנתם ששטיח מקיר לקיר זהו דבר אשר יצא מגבולות תחום עיצוב הבית? אתם וודאי מבינים שאם מצוי אחד כזה בביתך, הגיע הזמן להסיר אותו. ישנם לא מעט אנשים שחושבים כי הסרת שטיחים מקיר לקיר זוהי פעולה פשוטה הגובלת בקריעת השטיח מעל המרצפות עליהן הוא מודבק.

חשוב לדעת שבהעדר ידע מקצועי והציוד הרלוונטי לצורך ביצוע פעולת הסרת השטיח, ייתכן מאוד שתגרום נזק למרצפות המצויות תחת השטיח ותאלץ בסופו של דבר להשקיע באופן כפול מבחינה כספית, הן על הסרת השטיח והן על תיקון כל הפגמים שנגרמו בגין עבודה לא מקצועית של הסרת שטיח מעין זה.

מדוע חשוב לבחור באנשי מקצוע לצורך הסרת שטיחים מקיר לקיר

על אף שתוכלו למצוא ברחבי האינטרנט שלל עצות להסרת שטיחים מקיר לקיר באופן עצמאי, חשוב שתדעו ששטיח המודבק באופן מקצועי מקיר לקיר, הוא שטיח אשר לא קל להסיר אותו.

שטיח אשר מודבק בצורה איכותית ואשר קיים על הרצפות כבר לא מעט זמן, הוא שטיח אשר הדבק המפריד בין השטיח למרצפות חודר בצורה עמוקה אל הרצפות. כמובן שמכיוון שהלכו, דרכו ועמדו לא מעט על השטיח, הדבק חדר עמוק יותר לרצפות, דבר אשר יקשה הן על הסרת השטיח והן על ניקוי המרצפות.

כאשר תנסו להסיר באופן עצמאי שטיח שהודבק בצורה מקצועית, ייתכן שתצליחו להסיר את השכבה החיצונית של השטיח בלבד ותיוותר השכבה המפרידה בין הרצפות לשטיח ובמידה ותנסו להסיר באופן עצמאי שטיח אשר הודבק בצורה לא מקצועית, התוצאה עלולה להיות חמורה אף יותר ולגבול בשאריות שטיח מודבקות ללא יכולת להסיר אותן.

הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר 

אם יש לך שטיח מקיר לקיר בביתך ואתה חושב שהגיע הזמן להסיר אותו מכל סיבה שהיא, חשוב מאוד שתבחר את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ביצוע פעולה זו. כיום ישנן לא מעט חברות אשר מעניקות את שירותיהן עבור הסרת שטיח מקיר לקיר, אך לפני שתבחר בחברה שתבצע את הפעולה עבורך, חשוב שתוודא שמדובר בחברה מקצועית , אמינה, מנוסה ואיכותית וכן, שהמחיר אותו היא דורשת עבור שירותיה הוא מחיר אטרקטיבי ומשתלם.

איך להסיר שטיח מקיר לקיר?

ראשית כל, לא לנסות להסיר שטיח מקיר לקיר באופן עצמאי. שנית, יש לבחור באנשי מקצוע איכותיים, מקצועיים ומנוסים בתחום הסרת שטיחים מקיר לקיר.

באמצעות ציוד משוכלל וידע מקצועי, יסירו אנשי המקצוע את השטיח מקיר לקיר המצוי בביתך, יסירו את הדבק  המפריד בין המרצפות לשטיח בעזרת מכונת פוליש או חומצות שונות שמטרתן להמיס את הדבק ויחזירו למרצפות את המראה הטוב שלהם על ידי ביצוע פעולת פוליש שתסיר את השכבה החיצונית שהייתה מצויה תחת השטיח, ביצוע וקס, הברקה קריסטלית ועוד.

כמה עולה שירות הסרת שטיח מקיר לקיר

ניתן לומר שמחיר הסרת שטיחים מקיר לקיר מחושב על פי מטר והינו בין 120-290 שקלים, חשוב שתדע שמחיר השירות משתנה בהתאם לחברה אותה תבחר לצורך ביצוע הפעולה ובהתאם לשירותים הנלווים אשר היא מעניקה בנוסף להסרת השטיח גרידא. המחיר לרוב ישתנה בהתאם לתהליך הפוליש שהחברה מעניקה ומה הוא כולל בו, באיזה גודל שטיח מדובר, כמה מורכב תהליך הסרת השטיח, היכן מותקן השטיח ועוד.

לאחר שחברה תבחן את השטיח ותציע לך מחיר על הסרתו, חשוב שתבדוק שמדובר במחיר סביר לחברה מקצועית בהתאם לכל הפרמטרים הגובלים בהסרת השטיח מקיר לקיר הספציפי בביתך

מדוע חשוב לבחור בחברה מקצועית בהסרת שטיח מקיר לקיר

שטיח מקיר לקיר זה דבר אשר מצוי בלא מעט בתים. יש לא מעט אנשים אשר סבורים כי שטיח מקיר לקיר מעניק מראה ייחודי לחדר בו הוא מצוי ולבית כולו. אולם, במידה ורכשת דירה אשר מצוי בה שטיח מקיר לקיר ואינך מעוניין בו, או במידה וכבר נמאס לך מהשטיח מקיר לקיר המצוי בביתך ואתה מעוניין להסיר אותו ולחשוף את המרצפות תחתיו, על אף שלכאורה נראה שמדובר בפעולה מורכבת אשר בגינה יחשפו תחת השטיח מרצפות מאובקות, דהויות ומלוכלכות ולכן אתה חושש לבצע אותה, כיום בעזרת הסרת שטיח מקיר לקיר בשילוב פוליש לרצפות בתום תהליך הסרת השטיח שמתבצע על ידי חברות מקצועיות בתחום, ניתן לקבל את מראה המרצפות הטוב ביותר בתום פעולה זהירה של הסרת השטיח.

חברת מקצועית העוסקת בתחום זה תדאג להסיר בזהירות המרבית את השטיח בכדי שלא לגרום נזק למרצפות, תבצע את פעולת הפוליש הנדרשת בכדי להעניק למרצפות את המראה הטוב ביותר שיכול להיות ותתמחר בצורה אמינה את שירותיה.

תנו למקצוענים להוריד לכם את השטיחים

אם אתם רוצים שהרצפות המצויות תחת השטיח יחזרו להיות בעלות מראה חדש, נקי וטוב, כל שעליכם לעשות זה פשוט לקבל המלצות על חברות מקצועיות העוסקות בתחום הורדת שטיחים וביצוע תהליך ליטוש לרצפות. לאחר מכן, יש לבחור בחברה אחת שתבצע את התהליך אצלכם בבית במקצועיות, מתוך ניסיון רב בתחום.

המטרה הסופית היא השטיח יוסר בשלום ושהרצפות אשר עבר עליהן לרוב לא מעט זמן תחת השטיח המודבק עליהן, יקבלו את הטיפול המסור והאיכותי ביותר לצורך קבלת המראה שלהן הטוב, הנקי והיפה, בטרם בחרו להדביק עליהן שטיח מקיר לקיר. כל שעליכם לעשות בכדי להעניק לביתכם מראה חדש ורענן זה ליצור קשר עם חברת העוסקת בתחום הורדת שטיחים ולקבוע עמה יום ותאריך רלוונטיים לביצוע התהליך.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך

לקבלת הצעת מחיר מהירה לנייד השאירו פרטים