תפריט

ניקיון חלונות ותריסים

גם התריסים זקוקים לתחזוקה! ניקוי תריסים בצורה מקצועית תשאיר גם אתכם מופתעים.

מנקים את הבית

ניקוי הבית הוא חלק ממטלות התחזוקה הקבועות של הבית, עליהם כולנו מקפידים. ישנם חלקים בבית אותם אנו מנקים באופן יומיומי כמו חדרי שירותים, יש חלקים אותם מנקים אחת לשבוע, פעמיים בשבוע, פעם בחודש, כל אחד לפי סדר הניקוי הקבוע שלו. אבל ישנם חלקים בבית הדורשים טיפול מקצועי אחת לתקופה, והתריסים שיש לנו בבית הם חלק מהחלקים הללו.

ניקיון תריסים קבוע וניקיון תריסים מקצועי

כאשר מנקים את החלון אחת לשבוע או שבועיים, מנקים כמובן גם את התריסים שלו, וזה הניקוי הקבוע של התריסים. אבל כשם שהחלונות זקוקים מדי פעם לניקוי יסודי ומקצועי, כך גם התריסים, וכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר יש להזמין חברת ניקיון מקצועית המתמחה גם בניקוי תריסים.

חברת הניקיון “צח – שירותי נקיון ופוליש” תשלח אליכם איש מקצוע שיבחן את כמות התריסים שיש לכם בבית, גודלם, מיקומם, הנגישות אליהם, מצבם, וסוג התריסים. כל אלו ישפיעו כמובן על הצעת המחיר, אבל גם על הציוד והחומרים הנדרשים לצוות המקצועי שיגיע לבצע את העבודה. כך למשל טיפול בתריסים בדירה שפונה לרחוב הראשי, והתריסים שלה צוברים ערפיח ועשן, יהיה שונה מבית פרטי עם חצר. הן מבחינת סוג הלכלוך שהצטבר על התריס והן מבחינת הנגישות לתריס עצמו. גם טיפול בתריסים ניתנים לפירוק מול תריסים קבועים יהיה שונה.

תהליך ניקיון תריסים

ניקוי התריסים מתבצע בכמה שלבים:

  1. ראשית יש להכין את השטח – לפנות את כל הרהיטים והחפצים היקרים והחשובים מהאזור המטופל. גם שכנים שפונים מול התריס שלכם יצטרכו לדעת להיערך ולסגור את הפתחים בביתם כדי למנוע כניסת מים, לכלוך וחומרי ניקוי מהעבודה על התריס שלכם.
  2. שנית – כל התריסים שניתן לפרק יפורקו וינוקו ביסודיות במקום מיועד לכך כמו חצר, מרפסת גדולה או פינה בסלון שאינה פוגעת ברהיטים ובקירות. הניקוי מתבצע בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים המתאימים במיוחד לתריסים ובעלי עוצמה להסרת לכלוך קשה מצד אחד, וליצירת הגנה לתריס מצד שני.
  3. שלישית – במידת הצורך יהיה שימוש במכונה להתזת מים בלחץ גבוה, כדי להיפטר ביעילות מירבית מלכלוך קשה, אבק ופיח שנדבקו לתריס ולמסגרות שנושאות אותו.

בתום העבודה תוכלו להסתכל בגאווה על התריסים שלכם ולהודות שהם נראים לגמרי חדשים ומבריקים, גם אם קודם לכן הם היו כמעט שחורים מרוב פיח ואבק.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך

לקבלת הצעת מחיר מהירה לנייד השאירו פרטים