תפריט

כך תדעו שהגיע הזמן לעשות פוליש למשרד

מתי באמת אתם צריכים לעשות פוליש למשרד שלכם? זוהי אולי אחת מהשאלות החשובות ביותר. לכן על מנת שתוכלו לקבל עליה מענה אידיאלי החלטנו להרים את הכפפה. במאמר הבא נסביר לכם בדיוק מהו המועד המושלם לעשות את הפוליש למשרד שלכם. דבר שהוא חיוני לא רק עבורכם אלא גם עבור הלקוחות שנכנסים ויוצאים מידיי יום מהמשרד.

מדוע זה כל כך חשוב לבחור את המועד הנכון? מכיוון שכך תוכלו לחסוך לא מעט כסף בתדירות של הפוליש שאותה תבצעו, ובנוסף תוכלו לבחור בזמן שנוח לכם את חברת הניקיון המושלמת עבורכם. לכן תכנון נכון יעמיד אתכם בסיטואציה נהדרת שתביא איתה רק יתרונות עבורכם ובכלל עבור העסק שלכם.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

לעשות פוליש באופן תקופתי

אם אתם מצליחים לשמור על הרצפה של המשרד שלכם, תוכלו לבצע את הפוליש באופן תקופתי. לרוב אנו ממליצים לבצע את הפוליש במשרד פעמיים בשנה במועדים שנוחים לכם. כך תוכלו להעניק לרצפת המשרד את הברק המיוחד שאותו מעניק הפוליש, ומכאן אתם לגמרי יכולים להיות הרבה יותר רגועים.

אם אתם מבצעים פוליש באופן תקופתי יהיה לכם הרבה יותר קל לקבוע מראש עם חברת ניקיון במועדים שנוחים לכם מראש. כמובן שהאפשרות הזאת תהיה רלוונטית רק אם אתם לא מכניסים הרבה לקוחות למשרד, והרצפה נשמרת נקייה לאורך זמן. הפוליש התקופתי יכול גם לחסוך לכם לא מעט כסף, הוצאה שתוכלו להשקיע אותה במקום אחר שבאמצעותו תוכלו לתחזק את המשרד.

פוליש לפני פגישה חשובה ומשמעותית.

בין אם אתם מודעים לכך או שלא, הפוליש יעניק לרצפה של המשרד שלכם מראה מיוחד שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליה. זה אולי הדבר המיוחד ביותר שתוכלו לקבל בכל פעם שיצבעו פוליש בתוך המשרד שלכם.

אז אם אתם עומדים לערוך פגישה חשובה במשרד שלכם, הרושם הראשוני הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר. באמצעות פוליש למשרד תוכלו להשיג את הרושם הראשוני החיובי ביותר בכל מה שקשור לרצפת המשרד בכל אופן. לאחר מכן כל מה שנותר לכם זה רק לסדר את המשרד עצמו ומכאן אתם לגמרי על דרך המלך.

פוליש בתקופות שבהן המשרד לא עובד

החשש העיקרי שלכם בפוליש זה כמובן סיטואציה שבה הניקיון המאסיבי יפגע בתקופת העבודה של המשרד. אנו בהחלט מבינים אתכם, אך באותה נשימה אתם לא יכולים להזניח את הניקיון של המשרד בדגש על פוליש לרצפה.

לכן במקום להזניח את הנושא, ניתן יהיה למצוא את המועד האולטימטיבי לבצע את הפוליש מבלי לפגוע בתקופת המשרד. אנו לרוב משתדלים לתאם עם המשרד תקופת פגרה מסוימת או חופש קצר שבה העובדים שלנו יכולים לבצע את הפוליש מבלי להפריע לעבודה השוטפת. מכאן כולם מרוויחים, ויש רק תועלת בביצוע הפוליש עם מינימום של הפסדים או סיכונים מהצד שלכם.

מתביישים להביא לקוחות למשרד? נורה אדומה

המשרד שלכם תמיד צריך להיות המקום שבו תרגישו בנוח לארח לקוחות ולספק להם מקום שהם ישמחו להגיע אליו. אם אתם מתביישים להביא לקוחות למשרד שלכם, זוהי בהחלט בעיה שאתם חייבים למצוא לה פתרון. יהיה לכם קשה לשמור על הלקוחות שלכם, אם המשרד שלכם לא נראה כמו שצריך.

רושם ראשוני אמור להגיע לפני הכול, בין אם מדובר על לקוחות חדשים או לקוחות ישנים. לכן לפני שאתם מרימים ידיים, זה הזמן לפנות אלינו על מנת שנבצע פוליש לרצפת המשרד שלכם. בתוך זמן קצר המשרד ישנה את פניו, ואתם כבר לא תתביישו לארח בו לקוחות.