תפריט

מה כוללים שירותי ניקיון

הניקיון וההיגיינה הם נושאים בסיסיים שחשוב מאד לשמור עליהם, למען בריאותם של בני הבית.

חלוקת מטלות ניקיון הבית

בהתאם לגודלו של הבית כך גדלות גם המטלות שיש לבצע. קיימים נושאים בסיסיים שמבצעים בכל הגעה לבית הלקוח ונושאים אחרים שמבצעים אחת לכמה שבועות או אחת לחודש, בהתאם לבקשת הלקוח.

שירותי הניקיון במטבח

ניקיון יסודי של המטבח כולל את השיש ואת כל משטחי העבודה, מזיזים את כל הפרטים המונחים עליהם ומבצעים ניקיון יסודי של המשטחים שצוברים ביום יום הרבה מאד לכלוך וחיידקים. לאחר מכן מנקים את כל המכשירים החשמליים במטבח, התנור, המיקרוגל, המקרר והכיריים באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים המשאירים את המכשירים מבריקים ומקרצפים את האריחים שעל הקירות.

השלב הבא הוא ניקוי יסודי של הכיור במטבח באמצעות אקונומיקה כך שהשטח הפנימי יהיה נקי, מחוטא וללא שאריות של מזון. לאחר מכן מנקים היטב את חזיתות ארונות המטבח, פותחים אותן ומנקים גם את המרחב הפנימי של הדלת ושל המגירות.

מה כוללים שירותי ניקיון

שירותי הניקיון בחדרי הרחצה

חדרי האמבטיה והלחות המצטברת בהם קולטים גם הם חיידקים רבים ולכן מתבצע ניקיון יסודי של כל אריחי הקיר והמשטח מעל ארון האמבטיה. לאחר מכן מבצעים חיטוי וניקוי יסודי של כל הכלים הסניטריים, האסלה על כל רבדיה, הכיור והאמבטיה עצמה.

ניקוי כלל הבית

בכל שטח הבית מבצעים ניקוי יסודי באמצעות שואב אבק היונק את כל האבק שהצטבר בכל פינה. את הרהיטים מנקים באמצעות מטלית יבשה או לחה, בהתאם לסוג הריהוט. מנקים את כל החלונות ואת כל התריסים בסלון, במטבח ובחדרים.

השלב הבא הוא ביצוע שטיפה מסיבית של המרצפות בכל מרחב הבית באמצעות חומרי ניקוי מצוינים ואקונומיקה. אם קיימת בבית רצפת פרקט, מנקים אותה באמצעות מטלית לחה וחומר ייעודי המותאם לפרקטים.

בתום ביצוע כל המטלות, הבית נקי ומצוחצח ואין כמו להיכנס הביתה לאחר יום עבודה וליהנות מבית מבריק.

מה כוללים שירותי ניקיון

שירותי ניקיון לאחר שיפוץ הבית

לאחר שיפוץ מסיבי, מבצעים ניקיון יסודי של המרצפות משאריות של בטון, חומרי איטום, חול, דבק ועוד. במידת הצורך מבצעים גם פוליש איכותי לכל שטח המרצפות והפנלים כדי להעניק להן ברק, ניקיון ויופי.

בבתים שהותקנו בהם פרקטים מנקים אותם בעדינות אך ביסודיות באמצעות מטלית לחה וחומר ניקוי המותאם לכך כדי לא לגרום לו נזקים.

לאור העבודות הרבות שבוצעו בבית, מנקים באופן יסודי ביותר את הויטרינות והתריסים והמסגרות שלהם בחדר המגורים. מוציאים כל פריט ממקומו ולאחר ניקוי יסודי של המסילות, מחזירים בזהירות כל אחד מהחלקים למקומו.

לאחר מכן מבצעים מהלך זהה בחלון המטבח ובחלון של כל אחד מהחדרים כך שכל החלונות בית יהיו מצוחצחים וללא לכלוך שנדבק אליהם במהלך העבודות ועוברים עם מטלית לחה על כל המשקופים במיקומים השונים בבית.

בהמשך, מנקים היטב את חדרי הרחצה, הכלים הסניטריים כך שיהיו נקיים ולאחר חיטוי, האריחים על הקירות ועל הרצפה וארונות האמבטיה.

את כל ארונות המטבח והמשטחים מנקים באופן יסודי הן בחלקם החיצוני והן בחלקם הפנימי כך שאפשר יהיה להשתמש בהם לצורך אחסון מזון וכלי מטבח.

מנקים את כל הרהיטים ואת כל החפצים משאריות של אבק, לכלוך חול וכו' שנותרו בבית כך שאפשר יהיה לשוב לחיות בו.

בתום כל העבודות הפנימיות מבצעים שטיפה יסודית של המרצפות בכל הדירה ולוחות הפרקט כך שהבית נראה נפלא, יש בו ניחוחות נעימים ביותר ובני הבית יכולים לחזור וליהנות מהפרטיות שלהם בדירה נוחה ונעימה למגורים.