תפריט

מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש וקס?

כאשר מזכירים את המילה פוליש מיד מתחילים לדמיין רצפה נקייה, מבריקה ויפה במיוחד. המילה פוליש גם משמשת כמטאפורה לניקיון יסודי במיוחד שעומדים לבצע, בין אם ברצפה עצמה או בכל אזור אחר של הבית שבדרך כלל לא מנקים אותו בפעולות פוליש אמיתיות. מכיוון שהרצפה היא מה שמיד רואים כאשר מגיעים לבית, למשרד או למרפאה – הרי שיש חשיבות גבוהה לשמירה על רצפה נקייה ככל האפשר. כיום כבר ידוע שרצפה יפה ונקייה תקרין ניקיון ויופי על פני החלל כולו ולכן חשוב לא רק לנקות על בסיס קבוע אלא להיעזר מדי פעם בפעולות שגורמות לניקיון יוצא מן הכלל מפעם לפעם. פוליש קריסטל ופוליש וקס הן פעולות ניקוי שצריכות להתבצע על ידי אנשי מקצוע והתוצאות שלהן מרהיבות ומיוחדות. נשאלת השאלה – מה ההבדל ביניהן ואיך יודעים באיזו כדאי לבחור?

פוליש קריסטל – איך מבצעים ומתי מתאים

פוליש קריסטל מתאים לרוב סוגי הרצפות והוא נחשב ליוקרתי וייחודי יותר מבין הסוגים הקיימים כיום. אמנם מדובר בשירות ניקיון בעל העלות הגבוהה יותר מבין השניים אך יש לו לא מעט יתרונות – לא נשארים סימנים של גרירת רהיטים או חפצים כבדים על הרצפה, הרצפה מתקבלת הרבה יותר נקייה ומבריקה, הניקיון נראה למשך הרבה יותר זמן ובזכות הפעולה נוצרת שכבת הגנה על פני הרצפה שמונעת מחלקיקי לכלוך או אבק להצטבר בחזרה על הרצפה ולפגוע במראה היפה והמיוחד שלה. פוליש קריסטל אפשר לבצע בבית, במשרד או במרפאה אפילו אחת לשנה והתוצאות המרהיבות והמבריקות יישמרו למשך הרבה מאד זמן, אפילו למשך שנה – עד טיפול הפוליש קריסטל הבא.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

התכונות והמאפיינים של פוליש וקס

פעולת הניקוי בעזרת פוליש וקס קיבלה את שמה בזכות השימוש בשעווה (באנגלית – Wax). בזמן הניקוי נמרחת על גבי הרצפה שכבה דקיקה ועדינה של שעווה שמרחיקה לכלוכים או אבק ומקרצפת את השכבה העליונה והנראית לעין של הרצפה, זאת כמובן מבלי לפגוע בה. התוצאה – רצפה נקייה מאד, יפה ומבריקה, אך בהשוואה לפוליש קריסטל יש לשיטת הווקס כמה חסרונות – שכבת הווקס עלולה ליצור השפעה מחליקה עבור העוברים והשבים. לכם חשוב לעשות בה שימוש במידה ומדובר במקום שלא עוברים בו הרבה אנשים או שלא אמורים להיות בו ילדים צעירים שעלולים להחליק. חסרון נוסף הוא הצורך לבצע אותה מדי פעם ולא רק לעיתים רחוקות כמו את שיטת הקריסטל והחיסרון האחרון הוא הופעת סימנים של גרירת רהיטים או חפצים כבדים על גביה. היתרון היחסי של שיטה זו היא המחיר הנמוך יותר שלה והנגישות שלה ליותר לקוחות או בעלי בתים.

לבחור את שיטת הפוליש המתאימה והמוצלחת ביותר

ישנם כמה שיקולים שצריך לשים אליהם לב לפני שמחליטים להזמין שירות מקצועי של פוליש לרצפה. כאשר יוצרים קשר עם חברת פוליש מקצועית על העובדים שלה כבר לדעת מראש איזה פוליש הם עומדים לבצע על מנת שיצטיידו מראש בכלי העבודה והמכונות הנכונות. בשתי השיטות עושים שימוש במכונות אחרות לצורך מריחת חומרי הניקוי, הניקוי וההחלקה שלהם ולכן צריך לקבל ייעוץ מקצועי מראש ולקבל את ההחלטה איזה סוג של פוליש רוצים לבצע. כדאי לציין מבעוד מועד מה סוג הרצפה שיש ומה השטח שלה, מה השימוש של החלל (בית מגורים משפחתי, משרדים או מרפאות, למשל), זאת על מנת להבין מי הקהל שמגיע לשם. בעזרת מענה על שאלות אלה אפשר יהיה לקבוע בקלות רבה יותר איזה סוג פוליש יהיה מתאים בכל מצב ועבור כל לקוח.