תפריט

מתי תדעו שהגיע הזמן לשכור שירותים של חברת ניקיון?

ניקיון יסודי בבית, במשרד, במרפאה, בבית הספר או בכל מקום שנמצאים בו אנשים בעצם, הוא דבר שגרתי ודרוש. לניקיון יש חשיבות מבחינת המראה או התחושות של מי ששוהה או מבקר במקום וכמובן שיש כאן גם פן בריאותי ותברואתי. היעדר לכלוך או הצטברות של אבק חייבים להתבצע על מנת לשמור על שלומם של אלה שנוכחים בחלל, בין אם על בסיס קבוע או מזדמן ובין אם מדובר בשהות קצרה או ממושכת. ישנם מקרים שבהם מספיק ניקיון ביתי או פרטי ואין צורך בביצוע פעולות של ניקוי עמוקות. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים, מצבים או מקומות שבהם יש חשיבות לשירותים ברמה גבוהה אשר מבוצעים על ידי חברת ניקיון מקצועית.

ניקיון תקופתי בבית

גם מי שמנקה על בסיס שגרתי את הבית או מעסיק עובדת משק בית על בסיס קבוע יכול לצאת נשכר משירות מקצועי של חברת ניקיון מדי פעם. העובדים של חברות אלה מצוידים בחומרי ניקוי חזקים ויעילים במיוחד ומדי פעם כאשר הם מגיעים אל הבית הם יכולים לנקות משקעי לכלוך שקשה יותר להיפטר מהם האמצעים ביתיים. הם יכולים לעשות שימוש במכונות מקצועיות שיבריקו מחדש את הרצפה בכל החדרים או להיפטר מעובד או סימני רטיבות שהחומרים הביתיים לא יעילים כנגדם. לא בכדי יש אנשים רבים שמזמינים חברות ניקיון מקצועיות לפני החגים, בעיקר, על מנת לשוות לבית מראה של ניקיון מיוחד במינו.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

ניקוי משרדים או בנייני עסקים

כאן ללא ספק דרושים שירותי ניקיון מקצועיים. לכל חלל, משרד או קומה נדרשים שירותי ניקיון שונים ועל פי הגודל של החלל יוחלט מה צריכה להיות תדירות הניקיון המתאימה ביותר, זו שתהיה הכי מתאימה ויעילה מבחינת ימי ושעות הפעילות, קבלת קהל או לקוחות, מספר האנשים שמגיעים וכמובן קביעת פעולות הניקיון שצריך לבצע בכל פעם. במידה ומדובר בבניין משרדים גדול – יידרשו שירותים על בסיס קבוע שתעבוד בצמוד לחברת הניהול של הבניין, זאת על מנת לספק שירותים לכלל הדיירים והשוכרים במקום וכמובן על מנת לעמוד בסטנדרט ניקיון גבוה ומראה מטופח ויפה של הבניין כולו, בכל הקומות ובכל המשרדים או המרפאות שנמצאים שם.

ניקיון בית או דירה לפני מעבר דירה

בין אם מדובר בדירה שהושלמה הבנייה שלה על ידי הקבלן ובין אם מדובר בדירה שכבר קיימת – ללא ספק יידרש בה ניקיון יסודי ועמוק במיוחד לפני שעוברים לגור בה. לא תמיד יספיקו פעולות ניקוי על ידי הדיירים עצמם ולכן שירותי ניקיון מקצועיים הם מה שיתאים במקרה שכזה. שאיבת אבק חזקה במיוחד, פוליש או ניקיון הרצפה בכל החדרים על ידי מכונות מקצועיות וכמובן שימוש בחומרי ניקיון חזקים ותעשייתיים שירחיקו את הלכלוך או המפגעים שקיימים על הקירות, החלונות והתקרה. לאחר ניקיון שכזה אפשר יהיה לעבוד לגור בדירה מתוך ידיעה ברורה שהדירה נקייה לגמרי ואין בה אפילו פירור אחד של אבק, לכלוך או זיהום.

ניקיון דירה לאחר שריפה או שיפוץ

גם במקרים אלה יידרשו פעולות ניקוי מיוחדות שלא בהכרח יספיקו אם יבוצעו על ידי מי שאמור לגור בדירה. אחרי שריפה, חלילה, או שיפוץ יסודי הדירה תיראה מאד לא טוב ויתרה מכך – לא יספיק כאן רק ניקיון אלא ייתכן ויהיה צורך בפעולות נוספות כמו צביעה או שיקום של מערכות המים, החשמל והתקשורת. חברת ניקיון מקצועית היא הפתרון הנכון שכדאי מאד שלא לוותר עליו. תוך זמן קצר המראה והניקיון יחזרו לדירה.