תפריט

הצפה בבית בעקבות הגשמים

בואו של החורף מסמן לא פעם ברכה וזאת נוכח גשמי הברכה שהוא מביא עימו. כן, גשמי ברכה בהחלט יכולים להוות חלק מרגש אצל לא מעט אנשים, אבל מה קורה כשגשמי הברכה הופכים מיתרון לחסרון אחד גדול?

דוגמא למצב חדירת מי גשם את הבית התרחשה לאחרונה בעיר ירושלים כאשר חדרו מי הגשמים ובמקום להביא את הברכה המיוחלת הרסו כל חלקה טובה וגרמו לנזק בלתי נתפס. האם נקלעתם למצב בו ריהוט וציוד חדש לגמרי נפגע קשות כתוצאה ממי הגשם? במאמר שלפניכם נסייע למגר את ההצפה ולהשיב את נראות הבית עד כמה שניתן למצבו הקודם.

איך מנקים ומה מנקים? ניקיון בית לאחר הצפה

אם נקלעתם למצב של שטפון בבית ואתם צריכים שירות של ניקיון דירות יידרשו מכם כמה וכמה שלבים שיהפכו את זה יעיל ובעיקר ישאירו את נזקי ההצפה מאחור. בשלב הראשון יידרש למגר את כמויות המים שנותרו, זה חשוב היות ואם יישארו מים עומדים בדירה הנזק יהיה קשה בהרבה יותר.

אי לכך ובהתאם לזאת השלב הראשוני של ניקיון דירות ושחרור ההצפה יהיה קשור תחילה בשאיבת שאריות המים שנותרו. לאחר הייבוש של האזור הנפגע ייבדקו הרהיטים ותתקבל תשובה גם באשר לגורלם של הרהיטים.

ניקיון הנכס/ בית או המשרד יכלול בתוכו התייחסות כוללת לכל מה שנפגע, אלו יכולים להיות תריסים, חלונות, מסילות, ארונות שנפגעו מבפנים ומבחוץ ואפילו ניקיון ארונות אמבטיה. כמו כן, לאחר שיסולקו המים מהמקום יבוצעו כל מיני פעולות גימור כמו למשל ארונות החדרים, ניקיון האסלות, חרסינות, כלים סניטריים לרבות ניקיון הרצפה עצמה.

השלמת המטרה וביצוע ניקיון מושלם מותנית גם בבחירת חומרי ניקיון בעלי תו תקן מחמירים ובו זמנית חומרים הנחשבים ידידותיים לסביבה ולמשתמשים. כמו כן, הניקיון יבוצע בשעות מותרות, לצד מכונות חדישות וציוד מתקדם – הכול בצורה הקפדנית ביותר ומבלי להפריע או להטריד את מנוחתם של שאר הדיירים החולקים מגורים משותפים בבניין.

איך בוחרים שירות ניקוי דירות לאחר תרחיש הצפה?

יש לא מעט פניות בגין הצפות כאלה ואחרות ובכל זאת איך אתם יודעים כי הגעתם לכתובת הנכונה לכם? במעמד הזה חשוב לבחור שירות ניקיון דירות שמתמחה בין היתר גם בייבוש ומיגור המים אבל בו זמנית איננו פוסח על הנזקים שנותרו. חברת ניקיון שיודעת ומתמחה בתחום תבצע ניקיון בהקדם האפשרי וזאת בכדי שלא להפוך נזק מסוים לגדול יותר.

יש לבחור חברת ניקיון שיודעת ויכולה להציג המלצות המעידות על ניסיון רב בתחום ניקיון דירות, משרדים וכל מה שביניהם ובפרט לאחר נזקי הצפה. לצד צוות מיומן, ניסיון רב שנים וכלים מתאימים תבצע חברת הניקיון את המשימה על הצד הטוב ביותר והכול תוך כדי התמודדות קצרה במטרה להציל על הדרך את הריהוט שניזוק.